ویزای کاری کانادا بدون مدرک زبان

شرایط اخذ ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان

آیا شما هم به دنبال مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان هستید؟ پس باید به این مسئله توجه داشته باشید که پروسه ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان، پروسه ای نسبتا پیچیده به حساب می آید ولی غیر ممکن نیست! به صورت کلی، افراد می توانند راه ها و روش های متنوعی را برای دریافت ویزای کاری کانادا بدون مدرک زبان مورد استفاده قرار دهند. هر کدام از این روش ها یک سری مزایا و معایب خاص را نیز در خود جای داده اند. برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما لزوما باید بهترین روش های موجود را نیز به کار گیرید. به خاطر داشته باشید که دریافت اقامت کاری کانادا بدون مدرک زبان به مهارت و دانش زیادی نیاز دارد. در مقاله امروز با ما همراه باشید تا این پروسه را به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم.

فرم ارزیابی اولیه

برای شروع روند مهاجرت خود، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید.

ویزای کار بدون مدرک زبان با استفاده از جاب آفر

یکی از بهترین روش های دریافت ویزای کاری بدون مدرک زبان، دریافت جاب آفر است. جاب آفر یا پیشنهاد کاری به پیشنهاد خاصی گفته می شود که افراد با استفاده از آن می توانند به راحتی به کشور کانادا وارد شوند. این برنامه کاری نه تنها مزایای زیادی را به همراه دارد، بلکه به شما اجازه می دهد تا هزینه ها و مدت زمان مورد نیاز برای مهاجرت خود را کاهش دهید. برای دریافت جاب آفر راه های متنوعی در جلوی پای کاربران قرار گرفته است. جاب آفر به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی نسبت به ورود به کشور کانادا اقدام نمایند. پس، اگر شما هم به دنبال یک راه تضمینی و تایید شده هستید، استفاده از جاب آفر نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

ورود به کانادا از طریق برنامه های استارت آپ

اگر شما علاقه ای به دریافت جاب آفر ندارید، می توانید از طریق برنامه های استارت آپی مهاجرت خود را دنبال کنید. پروژه های استارت آپی، پروژه های پر اهمیتی به حساب می آیند که معمولا در زمینه های مختلف تکنولوژی یا برنامه نویسی ایجاد می شوند. این پروژه ها یک ابزار جدید که در دنیا موجود نیست را در اختیار کاربران قرار می گیرند. در صورتی که شما هم یک ایده استارت آپی خاص را در ذهن دارید، می توانید این روش را به کار گیرید و یا حتی اگر ایده ای جدید و اطلاعات کافی ندارید با کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ تماس بگیرید. کارشناسان با تجربه ما شما را در مسیر مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ راهنمایی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید  هوم استی (Homestay) در کانادا

مهاجرت کاری بدون مدرک زبان از طریق برنامه اکسپرس انتری

برنامه اکسپرس انتری را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های مخصوص مهاجرت به کانادا در نظر گرفت. به صورت کلی این مورد از روش های مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان، به کاربران اجازه می دهد تا از بدو ورود اقامت دائم دریافت نمایند. این روش مهاجرتی نه تنها سرعت بالایی دارد، بلکه به شما کمک می کند تا خیلی راحت وارد کانادا شوید. در طی این سیستم، همه ویژگی های فردی، اخلاقی و حرفه ای متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد. داشتن مدرک زبان یک امتیاز مثبت در این سیستم به حساب می آید ولی یک مسئله الزامی نیست.

اقامت کاری از طریق برنامه تحرک بین المللی

در نهایت، اگر شما هم به دنبال دریافت ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان هستید، می توانید از روش تحرک بین المللی یا IMP استفاده کنید. این برنامه توسط دولت کانادا و به منظور دریافت نیرو های تازه وارد ایجاد شده است. به صورت کلی، در طی این پروسه کارفرمایان بدون نیاز به LMIA، می توانند نسبت به استخدام یک کارگر اقدام نمایند. این روش مهاجرتی هم موقت بوده و به صورت دائم نمی باشد. به خاطر داشته باشید که دنبال کردن این پروسه می تواند یک سری مسئولیت های قانونی را برای کارفرما ایجاد نماید.

کلام آخر

همانطور که در مقاله امروز ما مشاهده کردید، پروسه دریافت ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان، پروسه ای مهم و پر اهمیت به حساب می آید که می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. شما باید بسته به شرایط خود، یکی از روش های ذکر شده را مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال، برخی از افراد سرمایه زیادی در اختیار دارند. این افراد می توانند بدون نیاز به مدرک زبان و فقط با پرداخت هزینه های مربوط به سرمایه گذاری نسبت به مهاجرت اقدام نمایند. گاهی اوقات هم افراد مهارت زیادی داشته و می توانند از طریق برنامه اکسپرس انتری وارد کانادا شوند.

بیشتر بخوانید  ویزای کانادا بدون شینگن

فرم ارزیابی اولیه

برای شروع روند مهاجرت خود، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید.

جدیدترین مقاله‌ها

شرایط مهاجرت به کانادا بدون وکیل

چگونه بدون وکیل مهاجرت کنیم؟

گروهی از متقاضیان مهاجرت دوست دارند مراحل مربوط به اپلای و مهاجرت را خودشان انجام دهند. بهتر است بدانید که برای دولت کانادا مهاجرت به

Read More »
هزینه ها و شرایط زندگی در کلگری کانادا

زندگی در کلگری

شهر کلگری و دانشگاه‌های آن طرفدارهای زیادی بین دانشجوها و مهاجرین دارد. این شهر در استان آلبرتا قرار دارد و نسبت به شهرهای تورنتو و

Read More »

نظراتان را با ما به اشتراک بگذارید