مهاجرت به کانادا ۲۰۲۳ و اقامت کانادا

از بحث‌های داغ سال‌های اخیر، مهاجرت به کانادا است. با توجه به رشد اقتصادی و شرایط فوق‌العاده این کشور برای مهاجران، تمایل به پیدا کردن راه‌های آسان و سریع دریافت اقامت کانادا در میان متقاضیان مهاجرت افزایش یافته است. اگر شما هم به فکر مهاجرت کانادا هستید، بهتر است ابتدا با شرایط مهاجرت به کانادا آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس در این راه قدم بردارید. در این مقاله سعی داریم راه‌های اقامت دائم کانادا را بررسی نموده و در نهایت بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ را معرفی نماییم.

شرایط مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ و اخذ اقامت کانادا در کوتاهترین زمان را بررسی میکنیم.

برای مشاوره تلفنی و حضوری رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید

فرم ارزیابی اولیه

برای شروع روند مهاجرت خود، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید.

راه‌های مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید با توجه به شرایط زندگی، کاری و تحصیلی خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. هر کدام از این روش‌ها مراحل متعددی دارند و شما می‌توانید با کمک وکیل و مشاورهای مورد اعتماد این مراحل را به خوبی طی کنید. در این مطلب درباره روش های مهاجرت به کانادا صحبت می‌‌کنیم.

مهاجرت به کانادا با برنامه استارت آپ

اگر می‌خواهید از طریق ویزای استارتاپی یا راه‌اندازی کسب‌وکار به کانادا مهاجرت کنید، به طرح تجاری یا بیزینس پلن احتیاج دارید. در این روش، باید بتوانید برای کانادایی‌ها شغل ایجاد کنید و از یک سرمایه‌گذار کانادایی نامه حمایت بگیرید. داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی و تمکن مالی از دیگر شرایط ویزای استارت آپ کانادا هستند. برای تاسیس استارتاپ در کانادا به مدارک شغلی، مدرک تحصیلی، مدارک مالی و ملکی، مدارک شناسایی و فرم اطلاعات فردی احتیاج دارید. اگر ایده خلاقانه‌ای برای کسب‌وکار دارید و فکر می‌کنید می‌توانید در بازار جهانی رقابت کنید، ویزای استارتاپ مناسب شما است. با توجه به آمار رشد استارتاپ‌های مختلف در کانادا، شرکت‌های کشاورزی، غذایی، تبلیغاتی و فناوری اطلاعات موفقیت خوبی در این کشور دارند. از مزایای این روش، دریافت اقامت دائم کانادا برای تمام افراد خانواده است. اگر علاقه‌مند به این روش مهاجرت به کانادا هستید، نگران ارائه بیزینس پلن استارتاپ نباشید و همه مراحل کار را به کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای استارتاپ کانادا مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری، یکی از بهترین راه‌های مهاجرت کانادا و در عین حال دشوارترین روش دریافت ویزا است. افراد متقاضی در این روش از طریق برنامه‌های (اکسپرس اینتری، جاب آفر، برنامه استانی و خود اشتغالی) می‌توانند اقامت کانادا را بدست آورند. البته باید توجه کنید که در این روش، شرایطی چون سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. همچنین برای اخذ این نوع ویزا، ارائه مدارکی چون گذرنامه، مدارک شغلی و تحصیلی، گواهی سلامت، عدم سوء پیشینه و فرم‌های مربوطه تکمیل شده ضروری است. لازم به ذکر است که داشتن درخواست کاری از سوی یک کارفرما در کانادا (Job offer) می‌تواند امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و در نهایت دریافت اقامت دائم کانادا به حساب بیاید. هزینه دریافت ویزای کاری در سال ۲۰۲۳ شامل هزینه‌های مربوط به سفارت کانادا است که متقاضیان باید آن را پرداخت نمایند و بسته به نوع ویزا متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای کار کانادا مراجعه کنید.

بررسی شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار و هزینه و مدارک مورد نیاز
 

شرایط اقامت کانادا با سرمایه گذاری

دریافت ویزای سرمایه گذاری از دیگر راههای مهاجرت به کانادا است که البته معمولا مدت زمان طولانی‌تری را نسبت به سایر روش‌ها می‌طلبد و همان طور که از نامش پیداست از پرهزینه‌ترین روش‌های دریافت اقامت دائم کانادا است.

از آن‌جایی که کشور کانادا اقتصاد آزاد و در حال رشدی دارد، بسیاری از متقاضیان مهاجرت به این کشور روش سرمایه‌گذاری را انتخاب می‌کنند. برای سرمایه‌گذاری در کشور کانادا باید شرایط و قوانین ایالت‌های مختلف را بدانید. هر ایالتی حداقل و حداکثر سرمایه موردنیاز را اعلام می‌کند و شما با توجه به سرمایه خودتان می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری پیچیده‌تر از بقیه روش‌ها است و بهتر است مراحل آن را به کمک یک وکیل انجام دهید. برای مهاجرت کانادا با سرمایه‌گذاری به مدرک زبان آیلتس جنرال با حداقل نمره ۵ احتیاج دارید. مدارک شغلی، آگهی روزنامه رسمی، جواز کسب، تمکن مالی، مدرک لیسانس و حداقل سرمایه ۳۵۰ هزار دلار کانادا از جمله مدارک موردنیاز برای اقامت در کانادا با سرمایه‌گذاری هستند. با این روش مهاجرتی می‌توانید برای خانواده خودتان نیز اقامت بگیرید و از خدمات بیمه رایگان استفاده کنید.

لازم به ذکر است که مهاجرت کانادا با روش سرمایه گذاری در شهرهای مختلف این کشور، نیازمند رعایت شرایط مختص به همان شهر می‌باشد و قوانین و مقررات و حتی میزان سرمایه برای هر شهر متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای سرمایه گذاری کانادا مراجعه کنید.

بررسی شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار و هزینه و مدارک مورد نیاز

اخذ اقامت کانادا با برنامه‌های استانی

برنامه‌های استانی براساس شرایط استان‌های مختلف کانادا تعریف می‌شوند. اگر می‌خواهید از این طریق به کانادا مهاجرت کنید، به تحصیلات مناسب، تجربه کاری کافی و مهارت زبان احتیاج دارید. هر کدام از استان‌های کانادا شرایط خاص خودشان را دارند و شما می‌توانید با توجه به این شرایط یکی از این استان‌ها را انتخاب کنید. به‌طور کلی، در این برنامه، استان‌های کانادا لیست موردنیاز خودشان از دانشجویان، سرمایه‌گذارها و نیروهای ماهر را منتشر می‌کنند و شما با توجه به این لیست و شرایط خودتان بهترین گزینه را مشخص می‌کنید. با مهاجرت از طریق برنامه‌های استانی می‌توانید تابعیت و اقامت دائم کانادا را بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه برنامه های استانی کانادا مراجعه کنید.

مهاجرت نیروی کار ماهر به کانادا

یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر است. اگر تجربه کاری، تخصص و مهارت بالایی در کار خودتان دارید، می‌توانید به عنوان نیروی کار ماهر به کانادا بروید. در این روش باید از یکی از استان‌های کانادا پیشنهاد شغلی داشته باشید و بتوانید تا ۶ ماه بعد از ورود به کانادا هزینه‌های زندگی خودتان را تامین کنید. با توجه به آخرین آمار شغل های موردنیاز در کانادا، شغل‌های مدیر حسابداری، توسعه‌دهنده‌ها، مدیر بازاریابی، پرستار، راننده، مهندس، نماینده خدمات مشتری و حسابدار از جمله شغل‌های پرتقاضا در کانادا هستند. حداقل یک سال سابقه کار تمام‌وقت مرتبط و توانایی خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی یا فرانسوی از شرایط مهاجرت نیروی کار ماهر به کانادا هستند. برای مهاجرت کاری به کانادا باید در جدول امتیازبندی مهاجرتی حداقل ۶۷ امتیاز کسب‌ کنید. عواملی مثل تحصیلات، دانش زبان، تجربه کاری، سن، وضعیت استخدام و سازگاری در این امتیازبندی تاثیرگذار هستند.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه نیروی کار ماهر کانادا مراجعه کنید.

مهاجرت کانادا با ویزای کارآفرینی

برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا در گروه برنامه‌های استانی کانادا قرار می‌گیرد. برای اینکه بتوانید ویزای کارآفرینی کانادا را بگیرید، باید برنامه مشخصی داشته باشید. جزئیات کار و میزان سرمایه خودتان را تعیین کنید. معروف‌ترین استان‌های کانادا برای دریافت ویزای کارآفرینی، استان‌های انتاریو، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوآن، نواسکوشیا و پرنس ادوارد هستند. اگر می‌خواهید از طریق ویزای کارآفرینی به این استان‌ها بروید، باید سابقه مدیریتی داشته باشید و دارایی خالص خودتان را مشخص کنید. با کارآفرینی در استان‌های مختلف کانادا می‌توانید از امکانات رفاهی، تحصیلی و تفریحی یکی از کشورهای درجه یک دنیا استفاده کنید و برای خودتان و اعضای خانواده اقامت دائم کانادا بگیرید. همچنین، مهاجرت از این روش به مدرک تحصیلات عالی و مهارت خیلی بالا در زبان انگلیسی یا فرانسه احتیاج ندارد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای کارآفرینی کانادا مراجعه کنید.

اقامت کانادا از طریق اسپانسرشیپ والدین

ویزای اسپانسرشیپ کانادا مخصوص کسانی است که می‌خواهند به خانواده و اقوام خود در این کشور بپیوندند. اگر افرادی از خانواده شما در کانادا زندگی می‌کنند و اقامت دائم یا شهروندی این کشور را دارند، می‌توانید با ویزای اسپانسرشیپ و تحت حمایت مالی آن‌ها به کانادا بروید. طبق قوانین مهاجرتی کانادا ویزای اسپانسرشیپ برای همسر، شریک زندگی، فرزندهای وابسته، پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ، برادر و خواهر، برادرزاده و خواهرزاده، همراهان و بستگان وابسته به این افراد صادر می‌شود. اسپانسر باید توانایی برآورده‌کردن نیازهای اولیه فردی شما را داشته باشد و از درآمد و منابع مالی خوبی برخوردار باشد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای اسپانسرشیپ کانادا مراجعه کنید.

روش مهاجرت کانادا از طریق اسپانسرشیپ والدین

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

دریافت ویزای تحصیلی نیز از دیگر روش‌های مهاجرت و دریافت اقامت کانادا است که طرفداران زیادی در بین جوانان دارد. در مقاله ”ویزای تحصیلی کانادا” به صورت مفصل به شرایط و هزینه‌های این روش مهاجرتی پرداخته‌ایم.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی در سال ۲۰۲۳

برخورداری از مدرک زبان و داشتن مهارت در زبان فرانسه یا انگلیسی
برخورداری از مدرک تحصیلی
ارائه دعوت‌نامه یا نامه پذیرش از سوی دانشگاه‌های کانادا
داشتن تمکن مالی
• ارائه گواهی سلامت پزشکی
• برخورداری از تمکن مالی
• ارائه فرم‌های پر شده مربوط به پذیرش

هزینه ویزای تحصیلی در سال ۲۰۲۳

برای دریافت این نوع ویزا، متقاضیان باید علاوه بر پرداخت هزینه‌های سال اول تحصیل و زندگی خود، هزینه‌های مربوط به درخواست مجوز تحصیل، انگشت‌نگاری، معاینات پزشکی و هزینه‌های مربوط به پذیرش در دانشگاه های کانادا را پرداخت نمایند. برای اطلاع از جزئیات این روش و هزینه‌ها بسته به دانشگاه و مقطع تحصیلی مورد نظر خود با کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ تماس بگیرید یا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید. مشاوران ما بهترین راه برای اقامت کانادا از طریق تحصیل را به شما معرفی می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای تحصیلی کانادا مراجعه کنید.

شرایط اقامت کانادا از طریق تحصیل بستگی به دانشگاه و مقطع تحصیلی مورد نظر دارد.

مهاجرت کانادا از طریق خود اشتغالی

ویزای خود اشتغالی، از دیگر روش‌های مهاجرت کانادا می‌باشد که به افراد این امکان را می‌دهد تا بر اساس مهارت و تجربه شغلی خود، در کشور کانادا به اشتغال زایی بپردازند. البته در سال‌های اخیر به دلیل درخواست‌های بسیار زیاد برای این نوع مهاجرت، کشور کانادا محدودیت‌ها و شرایط خاصی در نظر گرفته که باعث شده افراد از شانس کمتری برای مهاجرت با این روش برخوردار باشند.

شرایط اقامت در کانادا از طریق خوداشتغالی ۲۰۲۳

 برخورداری از تجربه و مهارت کافی
ارائه گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه
برخورداری از تمکن مالی
برخورداری از مدارک لازم جهت پذیرش

اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند کانادایی یکی دیگر از شرایط اقامت در کشور کانادا است. البته این روش چندان هم ساده نیست، اخیرا شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج بسیار سخت شده است و تنها افرادی موفق به مهاجرت با این روش می‌شوند که با ازدواج واقعی می‌خواهند به این کشور مهاجرت نمایند. برای دریافت این ویزا نیز لازم است تا افراد مدارکی چون میزان درآمد و قدرت تامین هزینه زندگی، میزان دارایی و مکان مورد نظر برای زندگی را مشخص نمایند. هزینه‌هایی که باید برای این روش مهاجرتی پرداخت شود، شامل هزینه‌های مربوط به اسپانسرشیپ، حمایت مالی از شریک حقوقی (همسر) و حمایت مالی از کودک (فرزند) می‌شود.

شرایط مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج با یک شهروند کانادایی
شرایط مهاجرت کانادا از طریق تولد فرزند

مهاجرت کانادا از طریق تولد فرزندان، یکی از رایج‌ترین روش‌های امروزی است که میان سلبریتی‌ها هم رایج شده است. افراد می‌توانند با تولد فرزند خود در این کشور، سیتیزن کانادا شوند. در واقع متولد شدن فرزند در خاک کانادا باعث می‌شود که والدین او نیز تابعیت کانادا را به دست آورده و از شهروندان این کشور محسوب شوند.

لازم به ذکر است که پس از تولد فرزند، والدین بلافاصله اقامت کانادا را به دست نمی‌آورند و لازم است تا فرزند با رسیدن به سن ۱۸ سالگی، از طریق اسپانسرشیپ برای اقامت پدر و مادر خود اقدام نماید. بنابراین این روش مهاجرت کانادا، اگرچه برای آینده کودک مفید است، اما شاید برای والدین چندان روش سریع و مطمئنی نباشد.

شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد فرزند در خاک کانادا

بهترین روش مهاجرت تضمینی به کانادا

بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟ مهاجرت کاری از طریق برنامه نیروی کار ماهر Skilled Worker، سرمایه گذاری در کشور کانادا، مهاجرت از طریق استارتاپ و کارآفرینی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا هستند.

همانطور که در بالا گفته شد برای مهاجرت به کانادا، روش‌های مختلف بسیاری وجود دارد اما لزوما همه این روش‌ها موفقیت آمیز و مطمئن و سریع نیستند. مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ از بهترین روش های مهاجرت تضمینی به کانادا است که اخیرا این کشور برای سهولت در مهاجرت صاحبان کسب و کارها و ایده های خلاق ارائه کرده است.

علاقه‌مندان به مهاجرت کانادا می‌توانند با این روش، به راحتی و با صرف کمترین هزینه و وقت، اقامت این کشور را به دست آورند. با مشاوره حرفه‌ای کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ می‌توانید اقامت دائم و تضمینی را برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید.

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا

بسته به روش‌های مهاجرتی مختلف کانادا، مدارک متفاوتی برای هر برنامه مورد نیاز است. تعدادی از مدارک کلی و مشترک هستند و لازم است برای هر نوع روش مهاجرتی ارائه شود. این مدارک شامل:

🍁 مدارک شناسایی مانند ترجمه شناسنامه، پاسپورت، کارت ملی، کارت پایان خدمت (در صورت وجود)
🍁 ترجمه سند ازدواج (در صورت وجود)
🍁 ترجمه مدرک و ریز نمرات تحصیلی
🍁 نامه‌های شغلی
🍁 مدرک زبان معتبر
🍁 مدرک زبان معتبر
🍁 سوابق بیمه (در صورت لزوم)
🍁 ارائه برنامه مهاجرتی
🍁 ارائه گواهی پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه (فرد برای مهاجرت، باید در سلامت کامل جسمی و روحی باشد.)

تعدادی از مدارک هم ویژه هر روش مهاجرتی هستند:

برای مثال، در ویز‌اهای کوتاه‌مدت مانند ویزای تحصیلی، مدارک شما باید شامل نامه پذیرش دانشگاه، پیشنهادات شغلی احتمالی‌تان و مدارکی دال بر وابستگی‌ به کشور مبدا باشد. در واقع این مدارک باید اثبات کند که شما بعد از اتمام تحصیل‌تان در کانادا به کشور خود باز می‌گردید. پس به جز مدارک کلی، سایر مدارک شما نیز باید نشان‌دهنده قطعیت خروج‌تان از کانادا پس از فارغ‌‌التحصیلی باشد.

اما برای ویزاهای بلندمدت به جز مدارک عمومی، مدارک دیگری نیاز دارید که البته لازم نیست نشان دهنده قصد شما برای ترک کانادا باشد. برای مثال، در ویزای کارآفرینی کانادا، ویزای استارت آپ کانادا یا ویزای خوداشتغالی کانادا شما به یک طرح تجاری دقیق یا همان بیزینس پلن نیاز دارید. این طرح باید نشان دهد که بیزینسی که قصد راه‌اندازی آن را دارید، دقیقا چیست و چه تحقیقاتی برای آن انجام داده‌اید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه مدارک لازم برای ویزای کانادا مراجعه کنید.

معرفی مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۳

سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟

سیستم و برنامه رتبه‌بندی اکسپرس اینتری (Comprehensive Ranking System-CRS) سریع‌ترین راه مهاجرت به این کشور می‌باشد، که به افراد کمک می‌کند از طریق تخصص کاری، اقامت کشور کانادا را به دست آورند. در واقع این سیستم زیر نظر دولت فدرال و بعضی از سیستم‌های مهاجرتی استانی، به عنوان سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا معرفی شده است.

در این برنامه براساس ویژگی‌هایی چون سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کاری به افراد امتیاز می‌دهند (مجموعا ۱۲۰۰ امتیاز). در صورت برخوداری از امتیاز و شرایط لازم، متقاضیان می‌توانند پس از تشکیل پروفایل خود، در دوره‌های از پیش انتخاب شده برای امتیازبندی CRS Point، در مدت زمان ۱۵ دقیقه، به رقابت بپردازند و در صورت کسب امتیاز بالا، برای متقاضیان دعوت نامه ارسال می‌شود.

آسان‌ترین روش مهاجرت به کانادا چیست؟

پاسخ این سوال به شرایط زندگی شما بستگی دارد. به‌طور کلی، اکسپرس انتری، مهاجرت تحصیلی، برنامه‌های استانی و اسپانسرشیپ آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا هستند.

 

اقامت دائم کانادا چیست؟

اتباع و متقاضیان خارجی دارای تابعیت غیر کانادایی که تمایل به کار، تحصیل و یا زندگی به طور دائم در کشور کانادا را دارند، با داشتن شرایط لازم، قادر به کسب اقامت دائم کانادا خواهند بود. این دسته از افراد با دریافت کارت اقامت دائم PR (Permanent Resident Card) علاوه بر داشتن مجوز ورود به کشور کانادا بدون ویزا، می‌توانند شرایط را برای دریافت تابعیت کانادا فراهم نمایند.

 

اقامت موقت کانادا چیست؟

متقاضیان در صورت اقامت در بازه کوتاه‌مدت و موقت، می توانند با دریافت اقامت موقت کانادا به این کشور سفر کنند. بر اساس ویزای موقت، افراد با مراجعه به کنسولگری کانادا می‌توانند تا بازه‌ای مشخص شده (معمولا ۶ ماه) در کشور کانادا اقامت داشته باشند.

اخذ اقامت موقت کانادا مجوز یک بار ورود و یا چند بار ورود متقاضیان به این کشور را فراهم می‌کند. بر این اساس، متقاضیان دارای مجوز یک بار ورود تنها یکبار و به مدت شش ماه قادر به اقامت در کانادا هستند؛ در حالی که متقاضیان دارای مجوز چند بار ورود قادرند تا پایان اعتبار ویزا چندین بار به صورت موقت، در این کشور اقامت نمایند. اقامت از این طریق نیز شامل روش‌های مختلفی چون ویزای توریستی، سوپر ویزا، ویزای کار در تعطیلات، ویزای تحصیلات (کمتر از ۶ ماه) می‌شود.

 

آیا مهاجرت به کانادا بدون وکیل ممکن است؟

بله، بدون وکیل هم می‌توان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد. کافی است به وبسایت اداره مهاجرت کانادا به آدرس (www.canada.ca) مراجعه کنید و تمام مراحلی که باید انجام شود را به دقت مطالعه کنید و مدارک مورد نیاز را آماده کنید. تمام اطلاعاتی که نیاز دارید به همراه توضیحات تمام روش‌های مهاجرتی، در این وبسایت در دسترس است. اما اگر بخواهید مراحل کار را سریع‌تر و با ریسک کمتر انجام دهید، توصیه می‌کنیم به وکیل مهاجرت مراجعه کنید. زیرا وکیل و مشاور مهاجرت، به قوانین و مقررات و روال کار آشنایی بیشتری دارند و راه را برای شما هموار می‌کنند.

بررسی شرایط مهاجرت به کانادا بدون وکیل

شرایط جدید اقامت کانادا در سال ۲۰۲۳ برای ایرانی ها

اداره مهاجرت کانادا اعلام کرده است از ابتدای مارس ۲۰۲۳ تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ شرایط اقامت در کانادا برای ایرانیان را تسهیل خواهد کرد. این شرایط فوق العاده برای کمک به تمدید اقامت و تبدیل ویزای توریستی به ویزای تحصیلی یا کاری در نظر گرفته شده است. باید توجه داشت این شرایط مهاجرت به کانادا فقط برای افرادی در نظر گرفته شده است که در داخل کشور کانادا حضور دارند. کانادا اعلام کرده است که در مدت این یک سال هزینه های درخواست تبدیل ویزا و تمدید اقامت را نیز از ایرانیان دریافت نخواهد کرد.

اگر مهاجرت به کانادا را برای ترسیم آینده‌ای روشن برای خود و فرزندان‌تان در نظر دارید و به دنبال راهی مطمئن و سریع برای دریافت اقامت دائم کانادا هستید، موسسه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ با تیمی متخصص از وکلا و مشاوران مهاجرتی، شما را در یافتن بهترین شرایط اقامت کانادا یاری می‌نماید. هر روشی که برای مهاجرت در نظر داشته باشید اعم از تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری و سایر روش‌های رایج، مشاوران مهاجرتی باتجربه در تمام مراحل مهاجرت کانادا در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فرم ارزیابی اولیه

برای شروع روند مهاجرت خود، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید.