۰۱

درباره ما

گروه مشاوران آتلانتیک

گروه مشاوره مهاجرتی آتلانتیک تیم تخصصی به جهت مشاوره و یافتن راه های مهاجرت به کانادا می باشد. کشور کانادا امروزه جذابیت خاصی برای انواع متقاضیان مهاجرت از جمله مهاجرت کاری، مهاجرت دانشجویی و غیره می باشد.این گروه قابلیت اخذ ویزای توریستی کانادا، ویزای پنجساله مالتیپل و ویزای تحصیلی را دارد همچنین در کنار شما به جهت مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و یا خوداشتغالی، مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا و انواع دیگر روش های مهاجرت به کانادا خواهد بود.اگر مایل به اخذ ویزا برای مقاصد توریستی، تحصیلی، کاری، و یا سوپر ویزای والدین می باشید و یا قصد مهاجرت به کانادا دارید گروه مشاوره مهاجران انتخاب خوبی برای شما خواهد بود تا بتوانید راهی مناسب جهت رسیدن به مقصد بیابید. همکاران ما در اسرع وقت مدارک مورد نیاز را به اطلاع شما خواهند رساند و همچنین تمامی فرم ها و اطلاعات مورد نیاز را آماده خواهند کرد. شرایط مهاجرت به کانادا را با شما هماهنگ خواهند شد و امتیاز مهاجرت به کانادا را محاسبه خواهند کرد.ما از ابتدا تا انتهای راه مهاجرت به کانادا در کنار شما خواهیم بود.

موسسه ما در زمینه مهاجرتی زیر خدمات مشاوره ای ارائه می کند.

 • اقامت از طریق استارت آپ
 • اقامت از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت از طریق اکسپرس اینتری
 • اقامت از طریق برنامه‌های استانی
 • اخذ ویزای کار
 • اخذ ویزای تحصیلی
 • اخذ ویزای توریستی
 • اخذ سوپر ویزای والدین
۰۲

شروع پرونده جدید

چگونه کار می کنیم ؟

یک درخواست بفرستید

فرم مشاوره را پر کنید و آن را ارسال کنید

منتظر تماس باشید

منتظر تماس مشاوران ما باشید. خیلی زود با شما تماس می‌گیریم 

قرار ملاقات و شروع پرونده

یک وقت ملاقات برای شما تنظیم می شود و در صورت توافق پرونده مهاجرتی شما شروع می‌شود.

۰۳

درباره شرکت

تاریخچه ما 

 • ۱۳۹۳ - تاسیس

شرکت مهاجرتی آتلانتیک در سال ۹۳ با هدف ارائه مشاوره صحیح به هموطنان فارسی زبان در زمینه مهاجرت به کانادا تاسیس شد.

 • ۱۳۹۴ - افتتاح دفتر تهران

در سال ۹۴ تصمیم گرفتیم دفتر تهران را راه اندازی کنیم تا به هموطنان عزیز داخل کشور، به صورت حضوری خدمت رسانی کنیم.

 • ۱۳۹۶ - مهاجرت از طریق استارت آپ

روش استارت آپ، به عنوان یک روش فوق العاده در سرتاسر دنیا شناخته می‌شود. مفتخریم که از اولین موسساتی بودیم که مشاوره مهاجرت استارت آپی داده ایم.

فرم ارزیابی اولیه

برای شروع روند مهاجرت خود، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید.

۰۴

مشتریان خرسند ما

گواهان ما

گروه مشاوره مهاجرتی آتلانتیک تیم تخصصی به جهت مشاوره و یافتن راه های مهاجرت به کانادا می باشد. کشور کانادا امروزه جذابیت خاصی برای انواع متقاضیان مهاجرت از جمله مهاجرت کاری، مهاجرت دانشجویی و غیره می باشد.

بسیار خرسندم که با مجموعه آتلانتیک و جناب آقای لطفی آشنا شدم.راهنمایی کامل ایشان و تسلط بر قوانین مهاجرتی کانادا برای من بسیار ارزشمند بود. همچنین صداقت در تمامی مراحل پرونده در گفتار و عمل مجموعه آتلانتیک حاکم بود.

علی جاهد
اقامت از طریق استارت آپ

قبل از اینکه از موسسه آتلانتیک برای مهاجرت خودم کمک بگیرم، نگران پروسه مهاجرت به کانادا بودم و به دنبال یک دانشگاه خوب برای ادامه تحصیلم می گشتم. تمام مراحل را از ابتدا به تیم آتلانتیک واگذار کردم و خدا را شکر نتیجه موفقیت آمیز بود.

نازنین ابراهیمی
ویزای تحصیلی دانشجویی