ویزای کار کانادا

بررسی شرایط اخذ ویزای کار کانادا برای دریافت اقامت دائم این کشور
آیا شما هم قصد دارید برای دریافت ویزای کار کانادا (work visa) اقدام کنید، اما از جزئیات آن بی اطلاع هستید؟ آیا می دانید چگونه می توان با اخذ ویزای کاری کانادا برای دریافت اقامت دائم اقدام کرد؟ آیا می دانید چطور می توانید در کانادا شغل پیدا کنید و درآمد مناسب کسب کنید؟ آیا برای اقامت کاری کانادا نیاز به دعوتنامه کارفرمای کانادایی خواهید داشت؟ برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پاسخ این سوالات ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق کار

 

این روزها یکی از بهترین راه های مهاجرت به کشور کانادا اخذ ویزای کار است. از آنجایی که وضعیت اقتصادی و رفاه اجتماعی در این کشور در سطح مطلوبی قرار دارد و از سوی دیگر از جمعیت نسبتاً کمی نیز برخوردار است، هر ساله میزبان بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار متخصص است که با داشتن ویزای کار در کانادا به یکی از استان های این کشور مهاجرت می کنند.

 

مهاجرت به کانادا از طریق کار، معمولاً اقامت کارآفرینان و افرادی که دارای مهارت و تخصص مورد نیاز کشور کانادا هستند را مورد هدف قرار می دهد و دولت کانادا را ملزم می کند تا کسب و کار جدیدی برای این مهاجران ایجاد کند و با ایجاد شغل های خاص یک رقابت را در مقیاس جهانی رقم زند.

دلایل و عوامل بسیاری وجود دارند که نشان می دهد علاوه بر مهاجرت تحصیلی به کانادا، اقامت کانادا از طریق کار یکی از روش های برتر مهاجرتی به این کشور است. عواملی از جمله:

 

 1. وضعیت اقتصادی مطلوب و رو به رشد کانادا و سطح رفاه اجتماعی عالی در این کشور
 2. مالیات و هزینه های راه اندازی کسب و کار بسیار پایین
 3. برتری نوآوری این کشور در مقایسه با سایر کشورهای پیشرفته جهان
 4. کیفیت زندگی بالا و ایده آل
 5. پشتیبانی قوانین و مقررات کانادا از مهاجران برای شروع یک کسب و کار
 6. برخورداری این کشور از امنیت بالا
مهاجرت به کانادا از طریق کار یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است.

شرایط ویزای کار کانادا در سال ۲۰۲۱ چیست؟

 

افراد زیادی در سراسر دنیا سعی دارند به روش های مختلف به کشور کانادا مهاجرت کنند تا از موقعیت های شغلی و اجتماعی مطلوب در این کشور بهره‌مند شوند. در این میان مهاجرت کاری به کانادا از جمله روش های محبوب و پرطرفداری است که ایرانیان به منظور کار در این کشور بر اساس تخصص و مهارت خود انتخاب می کنند. معمولاً گرفتن این نوع ویزا همانند سایر ویزاها نیازمند عبور از چند مرحله خاص است. برای مهاجرت کاری به کانادا دو روش اصلی وجود دارد: برنامه اسکیل ورکر یا داشتن جاب آفر از کارفرمای کانادایی 

در سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر کانادا (نیروی کار ماهر)، متقاضی باید دو مرحله را بگذارند و از نظر مهارت و تخصص ارزیابی شود. برای عبور از مرحله اول متقاضی باید حداقل امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را کسب کند تا بتواند وارد مرحله دوم شود و براساس امتیازات مرحله دوم نسبت به سایر متقاضیان انتخاب شود.

در روش جاب آفر کانادا یا داشتن پیشنهاد کاری، افراد باید لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا را بررسی کنند و در صورتی که تخصص آنها در این لیست وجود داشته باشد، از طریق موسسات کاریابی می توانند از کارفرمایان کانادایی پیشنهاد شغلی دریافت کنند.

اخذ ویزای کار کانادا براساس امتیازبندی اسکیل ورکر

 

دریافت ویزای کار از طریق سیستم اسکیل ورکر کانادا، منوط به داشتن شرایط زیر است:

 • سن کمتر از ۴۰ سال
 • تجربه کاری متناسب با رشته تحصیلی (حداقل ۳ سال)
 • مدرک تحصیلی (حداقل لیسانس)
 • مدرک زبان ( با حداقل نمره آیلتس ۶.۵)
 • کسب حداقل امتیاز ۶۷ در این سیستم
 • قرار داشتن رشته تحصیلی متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

 

افراد مقیم کانادا نیز برای دریافت مجوز کار، ملزم به داشتن شرایط زیر هستند:

 • مجوز اقامت موقت در کانادا
 • ویزای تحصیلی (ویزای تحصیلی یا کاری همسر فرد نیز قابل قبول است)
 • پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی
شرایط چگونگی دریافت ویزای کار کانادا براساس امتیازبندی اسکیل ورکر

چگونه ویزای کار کانادا بگیریم؟

 

به طور کلی اخذ ویزای کار کانادا تصمینی منوط به دریافت امتیازات کافی از لحاظ سن، تحصیلات، سابقه کاری، دانش زبانی و بسیاری امتیازات دیگر است. متقاضیانی که از طریق این نوع ویزا برای مهاجرت اقدام می کنند، براساس توانایی ها و مهارت هایشان مورد ارزیابی قرار می گیرند. همچنین به تمامی متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا، همزمان با اخذ ویزای کار، اجازه موقت برای زندگی در این کشور داده می شود و می توانند از تمامی امکانات رفاهی و اجتماعی همانند سایر شهروندان این کشور بهره مند شوند. روش های مهاجرت به کانادا از طریق کار به چند دسته کلی تقسیم بندی می شود که هر یک از آن ها شرایط خاص خود را می طلبد. در ادامه به معرفی این روش ها می پردازیم.

ویزای کار کانادا از طریق اکسپرس اینتری Express Entry

 

این نوع ویزای کانادا برای افرادی در نظر گرفته شده که تمایل دارند نسبت به دریافت اقامت کاری کانادا اقدام کنند. بر اساس آن افراد در ابتدا وارد یک سیستم امتیاز بندی می شوند و پس از تائید صلاحیت، از آن ها برای کار در این کشور دعوت به عمل می آید. معمولاً امتیاز بندی ویزای کار کانادا بر اساس موارد زیر صورت می گیرد:

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • جزئیات پیشنهاد شغلی
 • تحصیلات

مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه کوتاه مدت

 

در ویزای کار از طریق برنامه کوتاه مدت، فرد متقاضی نیاز به اجازه کار و یا پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای کانادایی (مقیم و یا شهروند کانادا) دارد.

درخواست ویزای کار از طریق برنامه کوتاه مدت (اجازه کار) شامل دو مرحله زیر می شود:

 1. ارائه مجوز استخدام از سوی کارفرما برای متقاضیان خارج از کشور
 2. اقدام متقاضی برای اجازه کار و ویزای کاری، پس از دریافت مجوز استخدام از سوی کارفرما
برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه کوتاه مدت، ارائه مجوز استخدام از سوی کارفرما ضروری است.

هزینه ویزای کار کانادا

 

هزینه ویزای کار کانادا شامل هزینه درخواست بررسی مدارک از سفارت کانادا، هزینه انگشت نگاری و هزینه open work permit holder می شود که این مبلغ، بسته به نوع ویزای کاری کانادا در سال ۲۰۲۱ (همانند ردیف شغلی، تخصصی بودن شغل، گذراندن دوره های خاص برای شغل مورد نظر، هزینه های مربوط به وکیل و …) متفاوت می باشد.

تمدید ویزای کار کانادا

 

یکی از رایج ترین سوالات متقاضیان علاقه مند به مهاجرت کاری به کانادا این است که آیا امکان تمدید ویزای کاری کانادا وجود دارد؟

در پاسخ به این عزیزان باید گفت که لازم است که متقاضی حداقل ۱ ماه (۳۰ روز ) مانده به پایان اعتبار ویزا، برای تمدید اقدام نماید. البته لازم است که قبل از اقدام برای تمدید ویزا، از سوی کارفرما درخواست جدیدی به اداره کار کانادا فرستاده شود. در این صورت با وجود تمام شدن مدت اعتبار ویزا، فرد متقاضی (که طی ۱ ماه گذشته درخواست تمدید داده است) می تواند همچنان در کانادا به کار خود (بصورت قانونی) مشغول باشد.

مدت زمان صدور ویزای کاری کانادا

 

ویزای کاری کانادا تقریبا ۱۵۰ روز پس از درخواست اخذ ویزا، صادر می شود. البته این مدت زمان بستگی به تعداد درخواست های دریافتی در اداره نمایندگی کانادا دارد که ممکن است کمی طولانی تر شود و تا ۳ ماه دیگر نیز به تعویق بیافتد.

مدت زمان صدور ویزای کاری کانادا، تقریبا ۱۵۰ روز پس از درخواست ویزا است.

کدام استان برای مهاجرت کاری کانادا بهتر است؟

 

همانطور که پیشتر نیز گفته شد، امروزه کشور کانادا توانسته در مقایسه با سایر کشورهای جهان به یکی از بهترین مقاصد دنیا جهت مهاجرت کاری و اقامت دائم کانادا تبدیل شود. اما استان های مختلف کانادا قوانین، شرایط و امکانات متفاوتی دارند. برای انتخاب بهترین استان برای مهاجرت باید دید هدف و انگیزه فرد از مهاجرت و زندگی در کانادا چیست و قرار است به چه فعالیتی مشغول شود و باتوجه به شغل و مهارت فرد کدام استان امکانات بیشتری و موقعیت های مناسب تری در اختیار فرد قرار می دهد.

در حال حاضر دو استان کبک و ساسکاچوان به جهت فراهم نمودن فرصت های شغلی توانسته اند به دو استان مناسب جهت مهاجرت کاری کانادا تبدیل شوند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا

 

 • داشتن یک پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای مقیم و یا شهروند کانادایی
 • ارسال درخواست دریافت ویزای کار به اداره مهاجرت کانادا
 • برخورداری از تجربه و سابقه کار تخصصی به همراه بیمه
 • برخورداری از تمکن مالی
 • ارائه گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه
مهمترین مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا، شامل پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی و سابقه کار تخصصی است.

وضعیت و شرایط کاری در کانادا

 

شرایط اشتغال و نرخ بیکاری یکی از مهمترین مسائلی است که باید متقاضیان قبل از مهاجرت به آن توجه نمایند، چرا که بر این اساس افراد می توانند میزان شانس خود را برای پیدا کردن کار، افزایش دهند.

طبق بررسی های آماری انجام شده در کانادا، نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹، چیزی حدود ۶.۳% است که این میزان در مقابل جمعیت کانادا، عدد مطلوبی است.

همچنین بر اساس این مطالعات آماری، انتظار می رود که هرساله نرخ بیکاری کانادا با کاهش چشمگیری روبرو شود، به همین جهت کشور کانادا می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت کاری باشد.

درآمد سالانه افراد مشغول به کار در کانادا

 

درآمد افراد شاغل در کانادا به طور میانگین، بعد از کسر مبلغی به عنوان مالیات، حدود ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ (دلار کانادا) در ماه است.

کاریابی در کانادا

 

داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه های کانادا و سابقه کاری از کارفرمایان کانادایی، از جمله امتیازات مثبت برای متقاضیانی است که قصد کار در کانادا دارند. اما اگر از مهاجران تازه وارد به کانادا هستید و از این امتیازات بی بهره اید، هم نگران نباشید. شما می توانید علاوه بر جستجوهای فردی و مصاحبه کاری با شرکت های نیازمند به نیروی کار، از طریق موسسات و سایت های کاریابی نیز برای پیدا کردن شغل متناسب با مدرک تحصیلی و تخصص خود اقدام نمایید.

این موسسات با دریافت مقدار کمی هزینه از فرد متقاضی، رزومه کاری او را دریافت و پس از بررسی های انجام شده، متقاضی را بر اساس تخصص، به شرکت های مورد نظر، معرفی می نماید. در ادامه لیست شرکت های معتبر کاریابی و آدرس وبسایت های آنها آمده است.

لیست موسسات معتبر کاریابی در کانادا

 

موسسات کاریابی سایت
موسسه کاریابی در استان کبک https://www.jobboom.com
موسسه کاریابی در استان بریتیش کلمبیا https://www.bcjobs.ca
موسسه کاریابی در استان آلبرتا https://www.albertajobcentre.ca
موسسه کاریابی در استان منیتوبا https://www.gov.mb.ca/govjobs
موسسه کاریابی در استان ساسکاچوان http://www.saskjobs.com
موسسه کاریابی در استان آنتاریو https://www.gojobs.gov.on.ca/Jobs.aspx
موسسه کاریابی دولت مرکزی کانادا https://www.jobboom.com/http://www.working.com
موسسه کاریابی فدرال کانادا https://www.workopolis.com/en

رتبه بندی فرصت های شغلی در کانادا

 

فرصت های شغلی رتبه بندی
حوزه رسانه ۲۳%
حوزه هتلداری ۱۷%
حوزه املاک ۱۵%
حوزه فناوری اطلاعات ۹%
حوزه امور مالی و بانکی ۹%
حوزه فروش ۸%
حوزه سلامت ۷%
حوزه حسابداری ۷%
حوزه آموزش ۶%
سوالات متداول درباره ویزای کار کانادا

چه اقداماتی مدت زمان صدور ویزای کار کانادا را سرعت می بخشد؟

ارائه نامه پذیرش یا دعوتنامه از سوی یک کارفرما، شرکت و یا نهادهای کانادایی از جمله مواردی است که می تواند نقش موثری در تسریع مدت زمان صدور ویزا داشته باشد.

مدت زمان گرفتن ویزای کار کانادا چقدر است؟

ویزای کار کانادا، پس از طی کردن تمامی مراحل اخذ ویزا و انگشت نگاری، در بازه ۳۰ الی ۱۵۰ روز کاری صادر می شود. اما این زمان قطعی نیست و ممکن با توجه به نوع ویزا و تعداد درخواست های متقاضیان در مدت زمان کوتاه تر یا طولانی تر صادر شود.

اخذ تابعیت کانادا از طریق ویزای کار چقدر طول می کشد؟

متقاضیان علاقه مند به مهاجرت کاری به کانادا، با زندگی و کار به مدت ۳ سال در این کشور و مراجعه به اداره مهاجرت، می توانند تابعیت کانادا را دریافت نمایند.

بهترین سن برای اخذ ویزای کار کانادا چه سنی است؟

در برنامه اسکیل ورکر یا اکسپرس اینتری که افراد را بر اساس معیارهایی چون تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار ارزیابی می کنند، به متقاضیان دارای سن بین ۱۸ الی ۳۵ سال بیشترین امتیاز تعلق می می گیرد.

دریافت ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اخذ ویزای کار بدون داشتن مدرک زبان امکان پذیر نمی باشد. مدرک زبان از جمله معیارهای مهمی است که افراد متقاضی می توانند بر اساس آن در برنامه اسکیل ورکر رتبه بندی شوند و از شانس بیشتری برخوردار شوند.

دلایل ریجکتی ویزای کار کانادا چیست؟

ماموران سفارت کانادا در صورت وجود هرگونه تردید نسبت به بازگشت متقاضیان به کشور مبدا، ارائه مدارک جعلی، عدم برخورداری از تمکن مالی و … درخواست متقاضیان جهت اخذ ویزا را رد می کنند. البته متقاضیان می توانند با برطرف کردن نقص پرونده و ارائه مجدد درخواستی قانونی نسبت به ریجکتی ویزا اعتراض نمایند.

کلام آخر

 

با توجه به نیاز کشور کانادا به نیروی کار متخصص، فرصت بی نظیری برای افراد تحصیلکرده با مهارت های ویژه برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد. نکته قابل توجه این است که براساس مطالبی که در بالا به تفصیل شرح داده شد، افراد متقاضی باید شرایط ویزای کار کانادا را داشته باشند که مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه از مهمترین آنهاست. اما شرایط و قوانین جذب نیروی کار توسط کانادا بسته به شرایط هر فرد می‌تواند متفاوت باشد، بنابراین درصورتی که تمایل به دریافت ویزای کاری کانادا دارید، می‌توانید با کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ تماس بگیرید یا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید تا شرایط تان بررسی شود و بهترین راهکار مهاجرت کاری به کانادا برای شما ارائه شود.


فرم ارزیابی اولیه

برای شروع روند مهاجرت خود، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید.

مشاوره تلفنی

می توانید در ساعات کاری (از ۹ تا ۱۷) تماس بگیرید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

جدیدترین مقاله ها

_

۷۹۴ دیدگاه

 • اقامت کاری در آتلانتیک .برای خودم و خانمم ..من آرمان ایوبی ۳۷سن. ۱۵سال سابقه کاری در دامپزشکی به عنوان تکنسین دامپزشکی با مدرک فوق دیپلم. خانمم با مدرک بهداشت کار دهان و دندان ۱۰,سابقه کار در دندانپزشکی و ادارات دولتی.

  • سلام آقای ایوبی
   متناسفانه در حال حاضر ما فعالیتی در زمینه ویزای کار استان های آتلانتیم نداریم.
   موفق باشید

   • با سلام
    من فوق دیپلم پرستاری دندانپزشکی از دانشگاه آزاد و کارشناسی itاز دانشگاه علمی و کاربردی دارم و ۱۱ سال سابقه کار در دانشکده دندانپزشکی(با استفاده از مدرک فوق دیپلمم ) ۳۳ ساله هستم و در حال گرفتن مدرک آیلتس
    می خواستم بدونم برای برنامه اسکیل ورکر شانسی دارم ؟

    • درود بر شما
     سرکار خانم
     با توجه به رزومه ای که فرمودید، امکان اقامت از طریق اسکیل ورکر برای شما خیلی سخت خواهد بود.
     موفق باشید

   • سلام وقت بخیر
    من کارشناسی طراحی صنعتی و میتونم آیلتس ۷ بگیرم و ۳ سال سابقه بیمه غیر مرتبط دارم ۳۱ ساله و همسرم کارشناسی معماری دارن ۳۱ ساله.میتونیم اقدام کنیم؟؟

    • درود بر شما
     سرکار خانم سید آبادی
     برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
     موفق باشید

 • سلام بنده ۳۹سالم هست و بیش از ۱۵ سال تجربه مستمر در زمینه رانندگی انواع کامیونهای سنگین معادن و تریلی حمل ونقل جاده‌ای ونیز چندین سال در شرکت حمل ونقل بین المللی فهالیت داشتم هپمچنین راننده انواع لودرهای کاترپلار کمآتسو سایز بزرگ و….واشنابه استخراج معادن زیر سازی و تجربه کاری بابت شناخت و به کار گیری ا
  نوع سایز بندی مصالح در شرکتهای تولید انوای شن ماسه واشنایی به انواع این تولیدات و نحوه و زمان به کار گیری انواع مصالح و زمان به کار گیری آن در پروزه های عمرانی و ساختمانی راهسازی هستم تحصیلاتم دیپلم وزبان انگلیسی رو ضعیفم ولی چون علاقه دارم دارم کلاس میرم لطفا خاهشا راهنمایی کنید راهکاری هست که به این تنها ارزوم برسم ؟؟؟؟باسپاس بیکران خدمت کلیه پرسنل

  • سلام آقای محمد پور
   متاسفانه موسسه ما در زمینه مشاغل عمومی از جمله رانندگی ماشین سنگین در حال حاضر فعالیتی ندارد.
   برای اطلاع از سایر روش های مهاجرت مطابق با شرایط شما لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید تا همکاران ما بررسی کنند و با شما تماس بگیریند
   موفق باشید

 • باسلام از خدمت دوستان گرامی من در زمینه رنگ کاری چوب ۶سال که کار میکنم سن ۲۱سال میخواهم که راهنمای کنید با تشکر سید علی حسینی

 • با سلام.چه کارهایی در کانادا پیدا میشه که نیاز به مدرک دانشگاهی نداره.مدرک دانشگاهی دارم لیسانس زبان الان هم دارم ارشد مدیریت بازرگانی میخونم با توجه به تحصیلاتی که دارم چه شغلهایی موجود هست و به ۴ زبان مسلط هستم.متوسط درآمد چطور هست مثلا به عنوان پذیرنده در هتل کار کنم چقدر درآمد ماهیانش هست؟
  با تشکر

  • سلام آقای صلاح الدین
   برای اطلاع از روش های مهاجرت مطابق با شرایط شما لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید تا همکاران ما بررسی کنند و با شما تماس بگیریند
   موفق باشید

  • سلام من و خانمم فیزیوتراپیست هستیم با یکسال سابقه کار و ایلتس۷/۵ هم داریم ایا شانس دریافت ویزای اسکیل ورکر رو داریم؟

   • سلام آقای محمد
    یادآور میشوم که مدارک نظام پزشکی ایران در کانادا مورد تایید نیست.
    موفق باشید

  • با سلام و عرض وقت بخیر
   من دانشجوی سال آخردکتری شیمی هستم از دانشگاه دولتی
   ۲۷ سالمه و سابقه ی کاری ندارم فقط دستیار آموزشی و دستیار پژوهشی بودم توی دانشگاه
   شروع کردم به مطالعه ی زبان
   خواستم بدونم چقدر شانس دارم برای کاریابی و یا پست داک در کانادا? و البته اولویتم کاریابی هستش

   • درود بر شما
    سرکار خانم رضوان جو
    برای مهاجرت کاری شانس زیادی ندارید. در مورد پست داک هم باید خودتان از طریق دانشگاه ها پیگیری کنید.
    موفق باشید

 • سلام،ممنون از اطلاعاتتون،من شغلم آرماتور بندیه،که مدرکی بهش داده نمیشه،میتونم با ویزای کاری به کانادا سفر کنم و شغل پیدا کنم

    • سلام من کارشناس مامایی هستم ۲۷ سالمه مجرد،از زمان دانشجویی کار پرستاری در درمانگاه انجام دادم به مدت ۷ سال اما ۲ سال سابقه ی بیمه دارم
     تازه چند ماهه طرح بیمارستانیم شروع شده که ۲ سال طول میکشه و من تازه خوندن زبان وشروع کردم که تو این دو سال مدرک زبانم اماده بشه
     از نطرتون میتونم ویزای کار مامایی بگیرم؟

     • سلام خانم زهرا
      یادآور میشوم که مدارک نظام پزشکی ایران در کانادا مورد تایید نیست.
      موفق باشید

     • سلام ممنون از سایت خوبتون
      ١ سال هست که مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد دارم و در حال تحصیل کارشناسی ارشد هستم و از دوران دانشجویی تا الان نزدیک ٣ سال سابقه کاری در زمینه تحصیلم دارم
      چطور میتونم اقدام کنم؟

     • درود بر شما
      جناب آقای سلطانی
      ما نیاز داریم تا سایر شرایط شما را هم بدانیم. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با بررسی پرونده شما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
      موفق باشد

     • سلام من ۲۰ سالمه شغلم ارایشگری هست ۱سال سابقه و مدرک بین المللی دارم می خوام برم سربازی بعد سربازی مهاجرت کنم ایا میشه با دیپلم مهاجرت کنم و اقامت دائم داشته باشم

     • درود بر شما
      جناب آقای حضرتی
      متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
      موفق باشید

     • سلام ممنون بابت راهنمایی هاتون من هفت سال سابقه بیمه. و سابقه سرویس کاری ومکانیکی لیفتراک دارم مدرک تحصیلیمم دیپلم هست به نظرتون اقدامی کنم برای مهاجرت ممنون

     • درود بر شما
      جناب آقای هاشم
      متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
      موفق باشید

     • سلام من فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان هستم و ارشد ریاضی دانشگاه آزاد دارم و دو سال هست که مشغول به کار هستم،همسرم کارشناسی حسابداری و ۶ سال هست که شرکت نفت مشغول به کار هستن.هر دو زیر سی سال هستیم،شرایط مهاجرت رو داریم؟

     • درود بر شما
      سرکار خانم نازنین
      لطفا ایتدا فرم ارزیابی را پر کنید. همکاران من در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.
      موفق باشید

     • سلام،من لیسانس مهندس شیمی و دانشجوی ارشد هستم،سابقه ی ۱۱ سال کار در شرکت نفت رو دارم،شنیدم دیگه به احتیاج به مشاغل نفت و گاز رو ندارن،ایا همچین چیزی درستعه

     • درود بر شما
      جناب آقای محمد
      متاسفانه در این زمینه اطلاع چندانی ندارم. در صورت تمایل با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۹۰۸۹ تماس بگیرید.
      موفق باشید

    • سلام
     اهنگ ساز و نوازنده کلاسیک با ده سال سابقه کار در برترین آموزشگاههای موسیقی ایران و برای نوازندگی و آهنگسازی مدرک درجه سه هنری از وزارت ارشاد دارم هم بعنوان مربی و معلم در این زمینه ،فقط رشته تحصیلیم لیسانس هستش که با رشته کاریم مرتبط نیست،مدرک زبان انگلیسی ایلتس ۶ دارم و زبان هم بصورت خصوصی تدریس میکنم تو ایران و متاهل دارای دو فرزند هستم در صورت امکان راهنمایی بفرمائید در مورد ویزای کاری .تشکر

     • درود بر شما
      جناب ناصر شهبازنیا
      به دلیل خاص بودن زمینه فعالیت شما، اگر میخواهید از طریق ویزای کار اقدام کنید باید خودتان از موسسات آنجا جاب آفر بگیرید.
      موفق باشید

     • س.لوله کش اب وفاضلاب باگرمایش ازکف با شش سال سابقه کار دارم.ایا می توان درانجا کار کرد

     • درود بر شما
      جناب آقای امینی
      برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
      موفق باشید

    • با سلام من کارشناس هوشبری هستم ۵ سال سابقه بیمه تو رشته خودم رو دارم و مدرک کاشت ناخن دارم و دارم کار میکنم همسرم ارشد عمران دارن و ۹ سال سابقه در شرکت اب و فاضلاب داره ایا میتونیم برای کانادا اقدام کنیم؟

     • درود بر شما
      در صورتی که پیشنهاد کاری از کانادا داشته باشید، می توانید از این طریق اقدام کنید.
      در صورت تمایل فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود.
      موفق باشید

    • باسلام من محسنم ۳۲سالمه دیپلم تجربی دارم الان ۱۲سال مشغول به تعمیرات کامیونهای ولوو اسکانیا بنز و دستگاهای راه سازی هستم و چندین مدرک در این خصوص هم از فنی حرفه ای دارم ایا با این شرایط میتونم اخذ ویزای کار کانادا رو بگیرم

     • درود بر شما
      جناب آقای محسن
      برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
      موفق باشید

    • من دادستان ارشد ارتش افغانستان بودم اکنون بی سرنوشت هستم در ضمن حیاتم در خطر جدی است لیسانس حقوق و نظامی هستم و نیز کارشناس ارشد روابط بین الملل از کدام مجرا می توانم پناهنده یا به صفت کارگر عازم کانادا شوم ممنون

   • سلام و عرض ادب خدمت شما
    من ساله دیگه دیپلم تاسیسات حرارتی برودتی را میگیرم
    ۱۷ سالمه و در زمینه کولر های گازی وسایل مدار های سرمایشی و گرمایشی فولم میتونین ازم تست هم بگیرید
    میتونم برای کار به کانادا محاجرت کنم؟

    • درود بر شما
     جناب آقای جعفریان
     متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
     موفق باشید

     • سلام خسته نباشید.
      محمد هستم لیسانس برق از دانشگاه دولتی دارم چهار سال سابقه کار در رشته خود دارم در صنایع پتروشیمی کار کردم الانم در صنایع ملی مس مشغولم و زبان انگلیسی خیلی وقته شروع کردم میتونم ویزای کار بگیرم؟

     • درود بر شما
      ما نیاز به اطلاعات کامل تری از شما داریم. لطفا فرم ارزیابی را پر کنید.
      همکاران ما با بررسی میکنند و با شما تماس میگیرند.
      موفق باشید

     • سلام من ۳۰ سال دارم با ۵سال سابقه(بیمه) رانتدگی ترانزیت .مجرد.لیسانس .بدون سوپیشینه و..
      درحال تعلیم خصوصی ایلتس .
      سوالم اینه ایا با نمره نهایت۶ میتونم تضمینی ویزای کار بگیرم؟

     • درود بر شما
      جناب آقای حامد
      متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
      موفق باشید

     • سلام
      لیسانس مکانیک دارم ۳۵ سالمه و ۱۰ سال سابقه کارمندی در اداره رو دارم و دارای مدرک فنی حرفه ای مرتبط هم هستم فقط چون سابقه بیمه مرتبط رو ندارم آیا این امکان برای دریافت ویزای کار برای من وجود داره؟
      ممنون

     • درود بر شما
      جناب آقای فرهاد
      با توجه به شرایطی که میفرمایید، تنها با داشتن پیشنهاد کار میتوانید اقدام کنید.
      موفق باشید

     • سلام۔من مهندسی مکانیک دارم۔لیسانس۔چهارسال سابقه کار مرتبط هم دارم۔درحال زبان آموزی هستم۔کارم هم در حوزه ی صنعت تایرسازی هست۔میتونم اقدام کنم؟؟

     • درود بر شما
      جناب آقای گرجی
      در صورتی که پیشنهاد کاری از کانادا داشته باشید، می توانید از این طریق اقدام کنید.
      موفق باشید

     • سلام
      من مهندس الکترونیک با ۴۱ سال سن و سابقه کار ۱۵ سال مرتبط ،برای ویزای کار میتونم اقدام کنم ؟

     • درود بر شما
      جناب اقای علی مرادی
      در صورتی که پیشنهاد کاری از کانادا داشته باشید، می توانید از این طریق اقدام کنید.
      موفق باشید

    • سلام وقتتون بخیر
     من فوق دیپلم نقاشی ایرانی دارم و حدود ۱۰ مدرک فنی حرفه ای در زمینه صنایع غذایی دارم
     و البته متاهل و همسرم هنر نجاری و ساخت مبلمان دارند و دو تا دختر
     با این شرایط آیا میتونم با کانادا مهاجرت کنم

    • سلام ۳۶ سالمه و دوتا پسر ۷ و ۱۲ سال دارم چه جوری برای مهاجرت به کانادا میتونم اقدام کنم.
     ۱۲ سال کار خبر و رسانه رو انجام میدم و برای پسرهام میخوام ویزای تحصیلی و برای خودم ویزای کار بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

     • درود بر شما
      سرکار خانم یزدی
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
      موفق باشید

     • سلام من ارشد حقوق بین الملل دارم و ۲سال و ۵ماه سابقه کار و بیمه در زمینه مشاوره حقوقی دارم و درحال یادگیری آیلتس هستم،آیابااین شرایط میتونم ویزای کاری دریافت کنم؟

     • درود بر شما
      برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
      بهتر است پیدا کردن این پیشنهاد کاری از سمت خود شما باشد چون در غیر این صورت هزینه بالایی خواهد داشت.
      موفق باشید

    • سلام
     من لیسانس کارگردانی تاتر دارم و در حال پایان ارشد پژوهش هنر هستم
     آیا برای اقامت کانادا میتونم اقدام کنم
     در ضمن همسرم مدارک آشپزی و شف از فنی حرفه ای داره
     میتونیم اقدام کنیم؟

     • درود بر شما
      سرکار خانم پرواز
      برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
      بهتر است پیدا کردن این پیشنهاد کاری از سمت خود شما باشد چون در غیر این صورت هزینه بالایی خواهد داشت.
      موفق باشید

   • خسته نباشید
    ۲۸ سال سن و کارشناسی عمران با تجربه کاری در پروژه های بزرگ بدون سابقه بیمه ولی مورد تایید از شرکت مربوطه تسلط خوب به نرم افزارهای عمرانی و سطح زبان انگلیسی بالا (فقط ازمون ایلتس مانده ) با ۱۰۰۰۰ دلار سرمایه میتوان برای ویزا کار اقدام کرد ؟

    • درود بر شما
     آقای عباس عزیز
     برای ویزای کار در صورتی که خودتان از کانادا جاب آفر داشته باشید، بله. اما در غیر این صورت باید از روش اکسپرس اینتری اقدام کنید.
     موفق باشید

    • با سلام.ببخشید من یک سال مغازه آرایشگاه مردانه داشتم.اگه بخوام ویزا کار و بعد اقامت بگیرم.از کجا باید شروع کنم.مدرک زبان میتونم بگیرم.ولی مدارک آرایشگری و هزینشو خواستم بدونم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

     • درود بر شما
      جناب آقای امیر اسدی
      لطفا فرم ارزیابی را پر کنید، همکاران من با شما تماس میگیرند.
      موفق باشید

    • سلام.خوب هستید؟من ۳۰ ساله ام.مدرک بین المللی کمک پرستاری دارم و مدرک زبان بین المللی زبان.ولی سابقه ی کاری در زمینه کمک پرستاری ندارم.میتونم برای ویزای کار اقدام کنم ممنون.

     • درود بر شما
      جناب آقای کوروش اصلانی
      بدون سابقه کار خیلی سخت میشود، خصوصا برای کار مهم پرستاری.
      موفق باشید

     • سلام
      ببخشید یه سوال دارم در سن ۴۳ سال میشه برای ویزای کاری در شغل آشپز اقدام کرد

     • درود بر شما
      سرکار خانم شکیبا
      متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
      موفق باشید

    • سلام. فوق لیسانس الکترونیک(تخصص لیزر) دارم از دانشگاه شریف ولی هنوز ایلتس نگرفتم ۳۶سالمه پنج سال سابقه کار دارم ،مجرد

     • درود بر شما
      جناب مجید نعمتی
      متاسفانه بدون مدرک زبان نمیتوانیم روشی را به شما پیشنهاد کنیم.
      موفق باشید

    • سلام بنده فوق لیسانس اب وهواشناسی ومدرک نقاشی دارم ۳۷ سالمه ومتاهل وهمسرم مدرک فنی کامپیوتر دارن به نظرشما میتونم به کانادا مهاجرت کنم

     • درود بر شما
      سرکار خانم تارا
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
      موفق باشید

   • درود . بنده کارم طراحی و دوخت لباس زنانه هستش و یکی از دوستان هست که در کانادا کارفرما هست و برای من قراره که درخواست بده.. چه مدارکی و چه کارهایی بنده باید انجام بدم؟ و هزینه هاش به چه صورت هستش؟ ممنونم

    • درود بر شما
     جناب آقای بابک عزیزی
     برای اینکه بتوانیم کامل راهنمایی کینم باید ابتدا فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
     موفق باشید

   • سلام تشکر از سایت خوبنون من ۴۸ سالمه ولیسانس مهندسی مخابرات با ۲۰ سال سابقه اجرایی دارم .زبان در حد تقریبا خوب بلدم وتمکن مالی هم دارم .میتوانم اقامت کانادا رو بگیرم ؟

    • درود بر شما
     جناب مجتبی رستم بیگی
     ما نیاز داریم اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
     موفق باشید

     • باسلام مسعودناصرپورهستم ۲۹ساله
      کاردانی برق الکتروتکنیک دارم
      کارمن ماشین آلات سنگین دارایه گواهینامه:پایه۱ وکارباده چرخ وتریلی
      ویژه:بیل مکانیکی لودر،بابکت،لیفتراک میباشم از بچگی تاالان بادستگاه سنگین سروکارداشتم با تمام این دستگاه هاکارکردم،درسدسازی تونل هایه مختلف آب وراه ودر راهسازی وفنداسیون پایه پل هاودیواربِتُنی هاکارکردم،ودارایه سابقه کار و بیمه در شرکت هایه مختلف مانند:سپاه سد،قرارگاه مهندسی خاتم النبیاء،گروه مهندسی فاطر،شرکت تیراژماشین،امیدپارس و . . . میباشم.در حال حاظردرسپاه سدمشغول میباشم
      چطورمیتونم ویزایه کاربراکشورایی مثل کاناداوآلمان رودریافت کنم
      اگه میشه من بیشتر راهنمایی کنید ممنون .

     • درود بر شما
      جناب آقای ناصر پور
      در صورتی که پیشنهاد کاری از کانادا داشته باشید، می توانید از این طریق اقدام کنید.
      موفق باشید

   • سلام من از طرف یک کارفرما تو کانادا دعوت بکار شدم مدارک مورد نیاز برای ویزای کار تو کانادا چی هستش

    • درود بر شما
     جناب آقای رضا
     لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
     موفق باشید

   • سلام. من کاردانی گرافیک دارم . و نزدیک به ۵سال هست در این رشته فعالیت کاری و تسلط کامل به طراحی دارم دو کارمند طراح هم زیر دست من کار می کنن و خودم رو بصورت خود اختیاری بیمه کردم . چطور میشه ویزای کار کاناد رو بگیرم . ممنون میشم راهنمایی کنید

    • درود بر شما
     جناب آقای مرتضی
     برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
     موفق باشید

   • سلام
    کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه آزاد دارم سابقه کار هم مرتبط به رشته در حوزه قیر ومواد سوختی هیدروکربنها حدود ۲سال ونیم دارم و الان در حوزه شوینده ها دارم فعالیت میکنم
    سن ۳۰ سال
    مدرک ایلتس ندارم ولی توانایی گرفتنش دارم چون زبان انگلیسی بلد هستم
    جاب افر هم اون ور ندارم
    می تونید راهنمایی کنید

    • درود بر شما
     جنای آقای رسول
     بدون جاب آفر نمی توانید ویزای کار دریافت کنید.
     موفق باشید

  • سلام لیسانس مکانیک گرایش خودرو دارم با ۵ سال سابقه مرتبط چطوری می تونم اقدام کنم کاندا بهتره یا آلمان

    • سلام آقای نخعی
     متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
     اما به هر حال میتوانید با پر کردن فرم ارزیابی شانس خود را برای سایر طرح های مهاجرتی بسنجید.
     موفق باشید

   • سلام لیسانس معماری و فوق لیسانس مدیریت پروژه هستم با ۱۰ سال سابقه کار و بیمه و در حال گرفتن مدرک آیلتس هم هستم چطوری می‌توانم از طریق کاری اقدام کنم

   • سلام
    من مکانیک ماشین های هیوندا و کیا هستم
    میتونم ویزای کار مکانیکی بگیرم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    • درود بر شما
     جناب آقای امین رفیعی
     متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
     اما به هر حال میتوانید با پر کردن فرم ارزیابی شانس خود را برای سایر طرح های مهاجرتی بسنجید.
     موفق باشید

   • سلام ۳۰ سالمه مجردم. فوق لیسانس مددکاری اجتماعی از دانشگاه دولتی با رتبه تک رقمی دارم. چه طوری میتونم اقدام کنم

    • درود بر شما
     سرکار خانم رضازاده
     ما نیاز به اطلاعات کامل تری از شما داریم. لطفا فرم ارزیابی اولیه را پر کنید.
     همکاران ما با بررسی رزومه شما روش مهاجرتی مناسب شما را تشخیص داده و طی تماس تلفنی اعلام میکنند.
     موفق باشید

    • باسلام
     بنده لیسانس حسابداری دارم و سابقه یک سال کاری،مدرک زبان ندارم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم و امیدی به گرفتن ویزا داشته باشم؟

     • درود بر شما
      جناب آقای یوسفی
      برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
      بهتر است پیدا کردن این پیشنهاد کاری از سمت خود شما باشد چون در غیر این صورت هزینه بالایی خواهد داشت.
      موفق باشید

   • سلام وقتتون بخیر ببخشید من متاهل هستم و کارشناس پروتز های دندانی (دندانسازی)از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و همسرم مهندس کامیپوتر هستن میخواستم بدونم ایا امکان مهاجرت به فرانسه یا استرالیا واسه منو همسرم هست؟؟؟خیلی ممنون از پاسخ گوییتون

    • درود بر شما
     سرکار خانم کاظمی نژاد
     ما به صورت تخصصی بر روی کشور کانادا کار میکنیم و از شرایط مهاجرتی کشورهای دیگر اطلاعی نداریم.
     موفق باشید

   • سلام وقت بخیر ببخشید من ۳/۴سال سابقه کاردارم و۶سال بیمه مدرک فوق دیپلم برق قدرت ودرحال تحصیل کارشناسی ابزاردقیق هستم یکسال دیگه تمام میکنم و۳۱سالمه ومجرد آیا شرایط مهاجرت رادارم

    • درود بر شما
     جناب آقای پیروز
     در صورتی که پیشنهاد کاری داشته باشید، می توانید از طریق برنامه های استانی اقدام نمایید.
     موفق باشید

     • سلام خسته نباشید
      من فرشیدهستم ۲۱ سالمه
      فوق دیپلم امور بانکی و مدرک فنی حسابداری ،نرم افزار هلو و سپیدار، مدرک کامپیوتر دارم
      تاحدودی انگلیسی بلدم درحد مکالمه روز مره ولی مدرک ندارم
      امکان مهاجرت ب کانادا با ویزای کاری برای من وجود داره؟؟؟

   • سلام من ۲۰ سال دارم و ترم پنج اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی هستم
    بعد از اتمام تحصیل میتونم ویزای کار بگیرم ؟
    و یا با سابقه ی کار طرح که دو سال هست این امکان وجود داره

    • درود بر شما
     سرکار خانم جمالی
     تا جایی که اطلاع دارم، مدارک نظام پزشکی ما مورد تایید کانادا نیست.
     موفق باشید

    • سلام من دکترای پرستاری را گرفتم و ۳ ساله است که کار میکنم ایا میتونم برم کانادا برای کار.

     • درود بر شما
      جناب آقای جسنی
      متاسفانه مدارک اخذ شده از نظام پزشکی ایران مورد تایید کانادا نیست.
      موفق باشید

  • سلام من مدیر مالی هستم و دارای مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد هستم و دارای ۱۸ سال سابقه کار تخصصی در امور مالی و حسابداری و مالیاتی البته من دارای سن ۴۲ سال هستم و متاهل ایا من شرایط اخذ ویزای کار کانادا را دارم

   • با سلام آقای میر حسینی
    برای اخذ ویزای کار کانادا نیاز به پیشنهاد شغلی یا جاب آفر دارید. اگر پیشنهاد شغلی ندارید لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
    موفق باشید

   • باسلام من نعیم حسینی هستم ۳۲ سن دارم . گواهی سکیل ورکر از دو شرکت بزرگ امریکایی نجاری وجوشکاری دارم. میتوانم شرایط ویزای کار درکانادا را دارم.

    • سلام آقای حسینی
     لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید. همکاران ما بررسی میکنند و با شما تماس میگیرند.
     موفق باشید

     • سلام،من۴۱سال دارم ولیسانس مدیریت بازرگانی،نزدیک به۱۴سال سابقه کاروبیمه دارم،نزدیک به۶سال هم هست که مدیرشعبه یکی از شرکتهای بیمه دریکی ازشهرها می‌باشم ودرعین حال مجرد،ایا امکان مهاجرت برای من هست.
      باتشکر

     • درود بر شما
      جناب آقای علیرضا
      با توجه به شرایطی که میفرمایید، فقط از طریق استارت آپ میتوانیم برای شما اقدام کنیم.
      لطفا فرم ارزیابی را پر کنید، همکاران من با شما تماس میگیرند.
      موفق باشید

     • سلام و خسته نباشید
      میخواستم ببینم برای رفتن و اقامت گرفتن به کانادا چه نوع ویزایی دریافت کنم بهتره؟؟؟؟
      تحصیلی
      یا کاری؟
      مدرک فوق دیپلم رشته ساخت و‌تولید دارم و ۲۲ سال سن دارم به زبان انگلیسی هم تا حدودی مسلط هستم
      چند نفر از دوستان گفتن برای تحصیل برم و اقامت بگیرم
      ولی اگه بشه از همان اول کار کرد و درس رو نخوند برای من خیلی بهتره

      در رشته ی تحصیلی خودم درحلچال فعالیت هستم چند سالی
      ولی خوب بیمه ای ندارم…
      با این شرایط چه چیزی بهتره برای من؟؟؟

     • درود بر شما
      جناب آقای محمد رجبی
      پیشنهاد ما بای شما، اقامت از طریق تحصیل هست. اما پیشنهاد میکنیم فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم.
      موفق باشید

    • سلام من لیسانس مهندسی نفت گرایش بهره برداری از منابع نفتی دارم
     و مدرک کمک بهیاری از هلال احمر
     ۶ سال سابقه کار توی کلینیک پزشکی دارم
     شرایط مهاجرت به من میخوره

     • سلام آقای امین
      شرایط شما به دلیل عدم تطابق مدرک تحصیلی و سابقه کاری شما، برای اکسپرس اینتری مناسب نیست.
      موفق باشید

     • سلام آقای محمد
      بله این امکان وجود دارد. اما متاسفانه ما اقدام نمیکنیم.
      موفق باشید

   • سلام من جوشکار حرفه ای لوله کشی گاز صنعتی تجاری مسکونی هستم با پانزده سال سابقه
    ۳۳سال هستم
    چطور میتونم تو کانادا مشغول به کار بشم
    ممنون میشم .

  • سلام و خسته نباشید من فوق دیپلم رادیولوژی و ۱۰سال سابقه کار و ۳۷ سال سن دارم ضمنا کارشناس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هم دارم و همسرم هم ۳۴سال فوق لیسانس شیمی کاربردی و ۲سال سابقه کار به همراه دخترم که ۷سال دارد میخواستم جهت اسکیل ورکر اقدام کنیم و یا روش دیگه ای جهت مهاجرت به کانادا ممنون میشم راهنمایی کنید

   • سلام جناب خاکپور
    شرایط کلی خوبی دارید لطفا در صورت امکان فرم ارزیابی را پر کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
    موفق باشید

  • سلام.بنده پیرایشگر مردانه هستم و مدرکشم دارم سابقه کاری هم دارم با بیمه خواستم ببینم میتونم ویزای کاز کانادا بگیرم صمنا متاهل هستم

   • اگه بتونی خودتو به انگلیس برسونی عااالیه. از دوستانم در انگلیس مشغول به همین حرفه شما هستند و موقعیت اقتصادی خوبی داره

  • سلام من در زمینه فنی و سرویس اولیه خودرو سابقه کاری خوبی دارم
   مدرک در این مورد نگرفته ام
   ولی در سطح خوبی در این کار مشغول هستم

   • با سلام با مدرک دستیاری دندانپزشکی میتونم ویزای کاری بگیرم؟چند سال سابقه کاری باید داشته باشم؟
    در ضمن لیسانس مترجمی انگلیسی هم دارم

    • درود بر شما
     سرکار خانم رسول زاده
     تحصیلات دانشگاهی باید با زمینه شغلی شما مرتبط باشد. در غیر اینصورت هیچ ارزشی برای دریافت ویزای کار ندارد.
     موفق باشید

  • سلام
   باسپاس از نکات ارزشمندی که دراینجا دراختیارم گذاشتید
   من ۳۳سال سن دارم ومتاهل هستم ویه فرزند دختر ۹ساله دارم ۵سال جواز کار ارایشگاه زنانه داشتم ومدارک بین المللی در زمینه مکاپ وشنیون و رنگ و لایت دارم ایا برای شغل من هم داشتن لیسانس الزامی هست چون مدرک من مرتبط با شغلم نیست و فوق دیپلم حسابداری دارم

   • سلام خسته نباشید
    من ۵۲ سال سن دارم و ۳۰ سال سابقه کار و ۳۰ سال سابقه بیمه دارم و کارم صنایع چوبی هست و در درست کردن هر کاری در زمینه چوب مهارت دارم و متاهل هستم و دارای سه فرزندم امکانش هست برای ویزا کار در کانادا بتونم اقدام کنم؟

  • سلام
   خانم۳۲ساله
   ارشد مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک از دانشگاه پیام نور با معدل ۱۶
   لیسانس اقتصاد نظری
   چندتامدرک فنی حرفه ای هم دارم
   ۷ سال سابقه کار
   در حال گذراندن دوره آیلتس
   دارای ۱ پسر ۵سالونیم
   همسرم ۳۳ ساله _ دیپلم صنایع چوب و نجار کامل_۷ سال سابقه کار با بیمه رانندگان و نجاری_ دیپلم مکانیک _ بسیار فنی و راننده تمام خودروهای سنگین بصورت تجربی
   در حال گرفتن گواهینامه پایه ۱ واقدام برای یادگیری زبان انگلیسی

   راهنایی بفرمایید برای ویزای کار برای خودم و همسرم
   براورد هزینه مهاجرت
   و از کجا شروع کنیم

   • درود بر شما
    سرکار خانم
    لطفا فرم ارزیابی را پر کنید تا همکاران من با شما تماس بگیرند.
    موفق باشید

   • سلام درود بر شما
    من محمد هستم عکاس و طراح ژورنال ۳۵ سال سن دارای همسر و فرزند ۴ ماه هستم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    • درود بر شما
     جناب آقای محمد
     برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
     موفق باشید

  • باسلام واحترام
   من فوق لیسانس مهندسی مکانیک بامعدل ۱۸/۵ از دانشگاه ازاد هستم خدمت سربازی من روبه اتمام است
   چگونه میتوانم به کانادا مهاجرت کنم از طریق کاری یا بورسیه
   از لحاظ هزینه در محدودیت هستم و تمکن مالی ندارم
   اقوامی مانند دایی و دخترخاله در کانادا دارم ابا میتواند امتیاز محسوب شود؟
   لطفا راهنمایی کنید از طریق بورسیه چگونه میتوانم به کانادا مهاجرت کنم. با تشکر و سپاس فراوان

   • درود بر شما
    جناب شاهین قربانعلی نیا
    شرایط خوبی دارید و در صورتی که بتوانید مقالاتی تایید شده ارائه کنید می توانید از دانشگاه های کانادا بورسیه دریافت کنید.
    قطعا وجود اقوام بسیار مهم و تاثیر گذار است، اما برای کسب امتیاز احتمالی، باید اقوام درجه یک شما (پدر، مادر، خواهر یا برادر) شما باشند.
    موفق باشید

    • سلام خسته نباشید
     من ۲۳ سالمه و ۳ سال سابقه کار در زمینه سیرک و هنرهای نمایشی دارم با رزومه
     خواستم بدونم امکان این هست که بتونم به عنوان شغل و از طریق بورس کاری اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا؟

     • درود بر شما
      جناب آقای امین
      برای این کار نیاز به پیشنهاد کاری یا جاب آفر دارید.
      موفق باشید

   • سلام وقت بخیر
    همسر من لیسانس عمران و کارشناسی ارشد شهرسازی را دارند.۲۵سال سابقه کار دارند .
    آیا امکان مهاجرت وگرفتن ویزا را دارند؟

  • با سلام فرزاد هستم ۳۷ساله superviser piping هستم در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی بیش از چهارده سال سابقه کار به صورت تخصصی با استاندارهای Api مدرک زبان هم میگیرم مشکلی ندارم البته زبان کار رو فاینال هستم میخواستم ببینم برای دریافت ویزای کار چکار باید بکنیم

   • درود بر شما
    جناب آقای قریب وند
    در صورت داشتن پیشنهاد کاری میتوانید با ویزای کار مهاجرت کنید.
    موفق باشید

  • با عرض سلام خدمت مدیر محترم سایت.اینجانب ۳۲ ساله متاهل دارای یک فرزند دختر هستم و هم اکنون در حال اتمام مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک شاخه تاسیسات حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع هستم.به نرم افزارهای تخصصی کارم هم مسلط هستم و چندین مدرک دو زبانه آموزشی در این خصوص از آموزشگاههای زیر نظر وزارت علوم و فنی حرفه ای دارم.۸ سال سابقه کار مرتبط با مدرک کاردانیم رو پیش از این دارم اما الان ۳ ساله که خود اشتغالم.در حال گذراندن دوره آیلتس هم هستم.پیش بینی من اینست که تا سال دیگر مدرک زبانم رو و کارشناسیم رو بگیرم.آیا برای من احتمال بالایی هست که بتوانم مهاجر اکسپرس اینتری شوم؟البته تمکن مالی رو هم دارم.آیا ناپیوستگی در سابقه کار و بیمه ام در این سالهای آخر اشکالی دارد یا مجموع سوابق کارم در ایران محاسبه میشود که ۸ سال است؟

   • درود بر شما
    شرایط شما برای اکسپرس اینتری خیلی مناسب نیست. پیشنهاد ما مهاجرت از طریق تحصیل و یا استارت آپ است.
    در صورت تمایل فرم ارزیابی را تکمیل کنید. همکاران ما بررسی میکنند و با شما تماس میگیرند.
    موفق باشید

  • با عرض سلام و خسته نباشید. با مدرک سیکل و مشاغل ازاد مثل اجرای دکوراسیون داخلی، نقاشی ساختمان، جوشکاری، میتوان برای دریافت ویزای کار کانادا اقدام کرد و جواب مثبت گرفت؟

   • سلام من تععمیرکارلوازم خانگی هستم برای من امکان کاردرکاناداوجودداره خواهشمندم جواب دهید

    • درود بر شما
     برای اخذ ویزای کار نیاز به مدرک دانشگاهی دارید، در غیر اینصورت باید از طریق اخذ پیشنهاد کاری اقدام کنید

    • سلام
     من مهندس برق هستم با ۱۲ سال سابقه کاری در حوزه نفت و گاز ، میخواستم بدونم چطور میتونم برای مهاجرت اقدام کنم

     • درود بر شما
      اگر پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی داشته باشید، میتوانید از طریق ویزای کار مهاجرت کنید.

  • سلام من مهندس مکانیک خودرو هستم .و هشت ساله کارشناس ارزیاب خسارت خودرو و صدور بیمه نامه خودرو هستم .و ۳۶سالمه .راهتمایی کنید چطور میتونم ویزای کاری بگیرم با تشکر

   • درود بر شما
    جناب آقای طباطبایی
    برای دریافت ویزای کار نیاز به اخذ پیشنهاد کاری دارید.
    موفق باشید

   • درود بر شما
    جناب آقای فهیم
    در صورتی که پیشنهاد کاری از کانادا داشته باشید، می توانید از این طریق اقدام کنید.
    موفق باشید

    • سلام خسته نباشید. ببخشید برای مهاجرت از طریق روش اسکیل ورکر، مدرک زبان آیلتس جنرال میخواهد یا آکادمیک؟؟؟

     • سلام خسته نباشید من ۲۸ سالمه متاهل هستم من مدرک بین‌المللی تکنسین دندانپزشکی دارم و خانوم منم همین مدرک رو داره مذرک آرایشگری هم دارم هر کدوم از این کارها هم۲.۵ سال سابقه دارم ۷ سالم شرکت بوش کار کردم در ضمینه نصب و تعمیرات لوازم خانگی میخواستم بدون چجوری میتونی از طریق کار همراه با همسرم مهاجرت کنم

    • من میتوانم از افغانستان به کانادا سفر کاری نمایم اگر نمیتوانم پس از کدام کشور امکان پزیر میباشد

    • سلام دورد بر شما من یک سرباز افغان بودم که محافظت از شما میکرد الان شما میداند ما در چه شرایت بدی قرار گرفتم کجا شد اون آقای دنک آیالات متحده آمریکا  یا همان پور فیسور انگلیسی که هر شب برای ما دم از انسانیت میزد به گفته خودش من استاد دانشگاه بودم چند جلد کتاب چاپ نمودم کجا شد حالا میتواند بیاید شاهد کشتن مان باشد که این گروههای وحشی چطور میکشت ما دیگر از کی کمک بخواهم از جامعه جهانی عاجزانه خواهیش مندم بچهایم خانم را از این سر‌زمین خارج کند تا بتواند به درس تحصیل خود آدمه بدهد. با جهان سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *