شرایط مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت در سال ۲۰۲۱


از بحث های داغ این روزها، بلکه سال های اخیر مهاجرت به کانادا است. با توجه به رشد اقتصادی و شرایط فوق العاده این کشور برای مهاجران، تمایل به پیدا کردن راه های آسان و سریع دریافت اقامت کانادا در میان متقاضیان مهاجرت زیاد شده است. اگر شما هم به فکر مهاجرت کانادا هستید، بهتر است ابتدا با شرایط مهاجرت به کانادا آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس در این راه قدم بردارید. در این مقاله سعی داریم راه های اقامت دائم کانادا را بررسی نموده و در نهایت بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۱ را معرفی نماییم.

راه های مهاجرت به کانادا

 

از آنجایی که کانادا به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی در جهان تبدیل شده است، روش های مهاجرتی بسیاری را برای متقاضیان فراهم کرده است تا آنها بتوانند با دریافت انواع ویزای کانادا به این کشور سفر کنند.

بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟ مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری از طریق برنامه نیروی کار ماهر Skilled Worker، سرمایه گذاری در کشور کانادا، مهاجرت از طریق استارتاپ و کارآفرینی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا هستند.

بسته به شرایط تحصیلی، خانوادگی، شغلی و اقتصادی هر شخص، برای مهاجرت کانادا روش های متفاوتی وجود دارد که در زیر به معرفی بهترین این روش ها می پردازیم:

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار

 

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری، یکی از بهترین راه های مهاجرت کانادا و در عین حال دشوارترین روش دریافت ویزا می باشد. افراد متقاضی در این روش از طریق برنامه های (اکسپرس اینتری، برنامه استانی و خود اشتغالی) می توانند اقامت کانادا را بدست آورند. البته باید توجه کنید که در این روش، شرایطی چون سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد مورد ارزیابی قرار می گیرد. همچنین جهت اخذ این نوع ویزا، ارائه مدارکی چون گذرنامه، مدارک شغلی و تحصیلی، گواهی سلامت، عدم سوء پیشینه، دعوتنامه و فرم های مربوطه پرشده ضروری است.

لازم به ذکر است که داشتن درخواست کاری از سوی یک کارفرما در کانادا (Job offer) می تواند امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و در نهایت دریافت اقامت به حساب بیاید.

هزینه دریافت ویزای کاری در سال ۲۰۲۱ شامل هزینه های مربوط به سفارت کانادا است که متقاضیان باید بسته به نوع ویزای خود، آن را پرداخت نمایند. این هزینه برای هر فرد حدود ۴۰۰ دلار کانادا می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای کار کانادا مراجعه کنید.

شرایط مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری

 

دریافت ویزای سرمایه گذاری از دیگر راه های مهاجرت به کانادا است که البته معمولا مدت زمان طولانی تری را نسبت به سایر روش ها می طلبد و همان طور که از نامش پیداست از پرهزینه ترین روش های دریافت اقامت دائم کانادا است.

در این روش مهاجرت پس از انتخاب کردن نوع سرمایه گذاری (سرمایه گذاری از طریق برنامه فدرال، برنامه استانی کبک، برنامه PNP و کارآفرینی)، عواملی چون تمکن مالی، میزان سرمایه و رزومه متقاضی، مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای کم کردن ریسک این نوع مهاجرت پیشنهاد می شود از موسسات معتبر مهاجرتی و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و با اطلاعات دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا تصمیم به شروع این فرآیند بگیرید.

لازم به ذکر است که مهاجرت کانادا با روش سرمایه گذاری در شهرهای مختلف این کشور، نیازمند رعایت شرایط مختص به همان شهر می باشد و قوانین و مقررات و حتی میزان سرمایه برای هر شهر متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای سرمایه گذاری کانادا مراجعه کنید.

مهاجرت کانادا از طریق خود اشتغالی

 

ویزای خود اشتغالی، از دیگر روش های مهاجرت کانادا می باشد که به افراد این امکان را می دهد تا بر اساس مهارت و تجربه شغلی خود، در کشور کانادا به اشتغال زایی بپردازند. البته در سال های اخیر به دلیل درخواست های بسیار زیاد برای این نوع مهاجرت، کشور کانادا محدودیت ها و شرایط خاصی در نظر گرفته که باعث شده افراد از شانس کمتری برای مهاجرت با این روش برخوردار باشند.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی ۲۰۲۱

 

 • برخورداری از تجربه و مهارت کافی
 • ارائه گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه
 • برخورداری از تمکن مالی
 • برخورداری از مدارک لازم جهت پذیرش

شرایط مهاجرت به کانادا با روش تحصیلی

 

دریافت ویزای تحصیلی نیز از دیگر روش های مهاجرت و دریافت اقامت می باشد که طرفداران زیادی در بین جوانان دارد. در مقاله ”ویزای تحصیلی کانادا” به صورت مفصل به شرایط و هزینه های این روش مهاجرتی پرداخته ایم.

 

شرایط اخذ ویزای تحصیلی در سال ۲۰۲۱

 

 • برخورداری از مدرک زبان و داشتن مهارت در زبان فرانسه یا انگلیسی
 • برخورداری از مدرک تحصیلی
 • ارائه دعوتنامه یا نامه پذیرش از سوی دانشگاه های کانادا
 • داشتن تمکن مالی
 • ارائه گواهی سلامت پزشکی
 • ارائه فرم های پر شده مربوط به پذیرش

 

هزینه ویزای تحصیلی در سال ۲۰۲۱

 

برای دریافت این نوع ویزا، متقاضیان باید علاوه بر پرداخت هزینه های سال اول تحصیل و زندگی خود، هزینه های مربوط به درخواست مجوز تحصیل، انگشت نگاری، معاینات پزشکی و هزینه های مربوط به پذیرش در دانشگاه های کانادا را پرداخت نمایند. برای اطلاع از جزئیات این روش و هزینه ها بسته به دانشگاه و مقطع تحصیلی مورد نظر خود با کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ تماس بگیرید یا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید. مشاوران ما بهترین راه برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را به شما معرفی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای تحصیلی کانادا مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

 

ازدواج با یک شهروند کانادایی یکی دیگر از شرایط اقامت در کشور کانادا است. البته این روش چندان هم ساده نیست، اخیرا شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج بسیار سخت شده است و تنها افرادی موفق به مهاجرت به این روش می شوند که با ازدواج واقعی می خواهند به این کشور مهاجرت نمایند. برای دریافت این ویزا نیز لازم است تا افراد مدارکی چون میزان درآمد و قدرت تامین هزینه زندگی، میزان دارایی و مکان مورد نظر برای زندگی را مشخص نمایند. هزینه هایی که باید برای این روش مهاجرتی پرداخت شود، شامل هزینه های مربوط به اسپانسرشیپ، حمایت مالی از شریک حقوقی (همسر) و حمایت مالی از کودک (فرزند) می شود.

شرایط مهاجرت کانادا از طریق تولد فرزند

 

مهاجرت کانادا از طریق تولد فرزندان، یکی از رایج ترین روش های امروزی است که میان سلبریتی ها هم رایج شده است. افراد می توانند با تولد فرزند خود در این کشور، سیتیزن کانادا شوند. در واقع متولد شدن فرزند در خاک کانادا باعث می شود که والدین او نیز تابعیت کانادا را بدست آورده و از شهروندان این کشور محسوب شوند.

لازم به ذکر است که پس از تولد فرزند، والدین بلافاصله اقامت کانادا را بدست نمی آورند و لازم است تا فرزند با رسیدن به سن ۱۸ سالگی، از طریق اسپانسرشیپ برای اقامت پدر و مادر خود اقدام نماید. بنابراین این روش مهاجرت کانادا، اگرچه برای آینده کودک مفید است، اما شاید برای والدین چندان روش سریع و مطمئنی نباشد.

مهاجرت کانادا به روش اسپانسرشیپ والدین

 

فرزندان مقیم در کانادا برای اسپانسر والدین خود جهت دریافت اقامت، باید شرایط زیر را داشته باشند:

•  برخورداری از اقامت دائم

•  ثبت در قانون بومیان کانادا به عنوان یک فرد بومی

•  شهروندی کانادا

همچنین این افراد برای اسپانسرشیپ والدین خود لازم است تا ضمن تامین نیازهای والدین، از تمکن مالی جهت حمایت از والدین خود نیز برخوردار باشند.

بهترین روش مهاجرت تضمینی به کانادا

 

همانطور که در بالا گفته شد برای مهاجرت به کانادا، روش های مختلف بسیاری وجود دارد اما لزوما همه این روش ها موفقیت آمیز و مطمئن و سریع نیستند. مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ از بهترین روش های مهاجرت تضمینی به کانادا است که اخیرا این کشور برای سهولت در مهاجرت صاحبان کسب و کارها و ایده های خلاق ارائه کرده است.

 

علاقه مندان به مهاجرت کانادا می توانند با این روش، به راحتی و با صرف کمترین هزینه و وقت، اقامت این کشور را بدست آورند. با مشاوره حرفه ای کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ می توانید ویزای استارتاپ کانادا و اقامت دائم و تضمینی را برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای استارتاپ کانادا مراجعه کنید.

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا:

 

 • اسناد هویتی (شناسنامه، کارت ملی و گذرنامه معتبر به همراه عکس پاسپورتی)
 • مدارک مربوط به فرآیند انگشت نگاری
 • اسناد بانکی (جهت اثبات میزان دارایی، اموال و تمکن مالی)
 • مدارک تحصیلی (شامل آخرین مدرک تحصیلی، ریز نمرات، گواهی اشتغال به تحصیل)
 • مدارک شغلی (شامل بیمه کار، سوابق شغلی، فیش حقوقی)

ضمنا سه مدرک پاسپورت (گذرنامه)، ویزا و مدارک مربوط به تمکن مالی، جهت ارائه به ماموران فرودگاهی، الزامی است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه مدارک لازم برای ویزای کانادا مراجعه کنید.

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟

 

سیستم و برنامه رتبه بندی اکسپرس اینتری (Comprehensive Ranking System-CRS) سریع ترین راه مهاجرت به این کشور می باشد، که به افراد کمک می کند از طریق تخصص کاری، اقامت کشور کانادا را بدست آورند. در واقع این سیستم زیر نظر دولت فدرال و بعضی از سیستم های مهاجرتی استانی، به عنوان سریع ترین راه مهاجرت به کانادا معرفی شده است.

در این برنامه براساس ویژگی هایی چون سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کاری به افراد امتیاز می دهند (مجموعا ۱۲۰۰ امتیاز). در صورت برخوداری از امتیاز و شرایط لازم، متقاضیان می توانند پس از تشکیل پروفایل خود، در دوره های از پیش انتخاب شده برای امتیازبندی CRS Point، در مدت زمان ۱۵ دقیقه، به رقابت بپردازند و در صورت کسب امتیاز بالا، برای متقاضیان دعوت نامه ارسال می شود.

آیا مهاجرت به کانادا بدون وکیل ممکن است؟

 

بله، بدون وکیل هم می توان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد. کافی است به وبسایت اداره مهاجرت کانادا به آدرس (www.canada.ca) مراجعه کنید و تمام مراحلی که باید انجام شود را به دقت مطالعه کنید و مدارک مورد نیاز را آماده کنید. تمام اطلاعاتی که نیاز دارید به همراه توضیحات تمام روش های مهاجرتی، در این وبسایت در دسترس است. اما اگر بخواهید مراحل کار را سریع تر و با ریسک کمتر انجام دهید، توصیه می کنیم به وکیل مهاجرت مراجعه کنید. زیرا وکیل و مشاور مهاجرت، به قوانین و مقررات و روال کار آشنایی بیشتری دارند و راه را برای شما هموار می کنند.

شرایط مهاجرت به کانادا چیست؟

 

بر اساس نوع ویزا و روش های انتخابی هر فرد، شرایط مهاجرت به کانادا متفاوت می باشد. اما با این وجود، توجه به برخی از شرایط برای تمامی برنامه های مهاجرتی الزامی است:

 • ارائه مدارک تحصیلی
 • برخورداری از مهارت و مدرک زبان معتبر
 • ارائه گواهی پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه (فرد برای مهاجرت، باید در سلامت کامل جسمی و روحی باشد.)
 • ارائه مدارک هویتی و اطلاعات شخصی
 • ارائه برنامه مهاجرتی

اگر مهاجرت به کانادا را برای ترسیم آینده ای روشن برای خود و فرزندانتان در نظر دارید و به دنبال راهی مطمئن و سریع برای دریافت اقامت دائم کانادا هستید، موسسه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ با تیمی متخصص از وکلا و مشاوران مهاجرتی، شما را در یافتن بهترین شرایط مهاجرت به کانادا یاری می نماید. هر روشی که برای مهاجرت در نظر داشته باشید اعم از تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری و سایر روش های رایج، مشاوران مهاجرتی باتجربه در تمام مراحل مهاجرت کانادا در کنار شما عزیزان خواهند بود.


مشاوره تلفنی

می توانید الان تماس بگیرید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

فرم ارزیابی اولیه

برای شروع روند مهاجرت خود، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را پر کنید.

۸۸۰ دیدگاه

 • هدف از رفتن به کشور کانادا تحصیل و تضمین کار است و کانادا کشوری است که چنین خصوصیاتی رو داره

   • داری ۴۲ سال سن. و مدرک فوق لیسانس حسابداری و ۱۶ سال سابقه بیمه و دارای ۲ فرزند. برای مهاجرت به کانادا

   • درود
    من ۲۸ ساله هستم دانشجوی کارشناسی ارشد نانوتکولوژی پزشکی دانشگاه سراسری فعلا هیچ مقاله ندارم ولی یک اختراع مشترک در زمینه دارو رسانی به روش نانو دارم سطح زبان انگلیسی من خوب است و میتوانم برای مدرک اقدام کنم . معدل کارشناسی من ۱۴ است می خواهم برای کارشناسی ارشد کانادا اقدام کنم لطفا شرایط مالی را برایم توضیح دهید و بیشتر راهنمایی ام کنید . سپاس فراوان

    • سلام خانم نیلوفر
     لطفا در صورت امکان فرم ارزیابی را پر کنید و یا اینکه با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۹۰۸۹ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند

    • سلام
     نرگس هستم و ۲۵ ساله هستم و دارای مدرک صنایع دستی رشته قلمزنی دارم می تونم اقدام کنم برای رفتن به کانادا

     • درود بر شما
      متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
      موفق باشید

   • سلام من ۴۷سالمه وحدود۳۰سال سابقه کاردرشرکت نفت دارم متاهل وخانواده ۵نفری هستیم شرایط اخذویزا رو دارم لطفا منو راهنمایی کنید

    • سلام آقای آرش
     لطفا در صورت امکان فرم ارزیابی را پر کنید و یا اینکه با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۹۰۸۹ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
     موفق باشید

     • سلام
      اول اینکه فوق العاده اطلاعاتتون عالی و کامل بود
      من دانشجوی کارشناسی تکنولوژی نرم افزارم
      میخواستم بدونم ک من خودمو تو این رشته قوی کنم بهتره یا ی چیز دیگ مثل برق یاد بگیرم
      برای مهاجرت ب کامادا

     • درود بر شما
      جناب آقای محمد رضا بابایی
      قطعا اگر تخصص خودتان را در زمینه نرم افزار دنبال کنید و مهارت های خود را افزایش دهید بهتر خواهد بود.
      موفق باشید

    • سلام جناب باقری ساعی
     متاسفانه شما با هیچ روش مهاجرتی نمیتونید فرزندان بالای ۲۲ سال تان را به همراه خود ببرید. چرا که از نظر دولت کانادا هر شخص بالای ۲۲ سال یک فرد مستقل محسوب می شود.
     موفق باشید

   • سلام و خسته نباشید
    من و دوستم هردو ۲۱ سالم داریم.من کاردانی تربیت بدنی دانشگاه آزاد دارم و اون دیپلم.هردو هم کارت معافیت رو گرفتیم.میخواستم بدونم با پولی حدود ۱ میلیارد تومن میشه مهاجرت کاری کرد؟

    • درود بر شما
     جناب آقای دهکردی
     برای این کار نیاز به دریافت ویزای کار یا اخذ پیشنهاد کاری دارید.
     موفق باشید

  • سلام /
   می خواستم از طریق سرمایه گذاری در استان های کانادا اقدام کنم .
   نوشته بودید ۱۵۰،۰۰۰ هزار دلار کانادا به عبارتی یک میلیارد و نیم و خورده ای درسته ؟
   اگر بخوام با همین روش اقدام کنم چه مدت زمانی طول میکشه ؟

    • سلام
     ۴۴ سالمه
     مهندس کشاورزی دارم. بیش از ۱۲ سال بیمه کاری در امور پرورش هیدورپونیک گیاهان گلخانه ای.

     • درود بر شما
      جناب آقای مهدی قندی
      پیشنهاد ما برای شما مهاجرت از طریق برنامه استانی آتلانتیک است. البته متاسفانه فعلا در این زمینه فعالیتی نداریم.
      اگر سوال دیگری در زمینه مهاجرت به کانادا داشتید در خدمتتون هستیم.
      موفق باشید

     • با سلام
      ۳۵ سالمه مدرک تحصیلی دیپلم مکانیک
      یه فرزند ۲ ساله به همراه همسرم که اونم دیپلمه هست
      تخصصم تعمیرات ماشین آلات راهسازی و معدنی هست ۱۱۰ هزار دلار هم میتونم فراهم کنم
      زبان رو هم مشغول خواندن هستم
      همسرم هم باید آیلتس بگیره؟

     • درود بر شما
      ناب آقای آرش خوشابی
      برای اقامت دائم استارت آپ باید حداقل فوق دیپلم و آیلتس ۵ داشته باشید.
      موفق باشید

  • سلام من ۱۷ سالمه سال دیگه دیپلم میگیرم به زبان اینگلیسی تسلط دارم و تا سال دیگه میتونم مدرک تافلمو بگیرم از نظر مالی هم میتونم حدود ۱ میلیارد و نیم هزینه کنم چطوری میتونم اقدام به مهاجرت کنم ؟

   • سلام دوست عزیز
    پیشنهاد ما مهاجرت تحصیلی هست میتونید قبل از گرفتن دیپلم تشریف ببرید یا اینکه دیپلم تون رو اینجا بگیرید و بعد اقدام کنید. بعد از تحصیل هم میتونید اقامت دائم بگیرید.
    در صورتی که سوال دیگری داشتید با ما در میان بگذارید.
    موفق باشید

   • سلام نگار عزیز
    متاسفانه با توجه به سن شما و تمکن مالی این امکان در حال حاضر برای شما وجود ندارد
    موفق باشید

    • ببخشید من کیارش گراوند هستم ۱۷ سالمه حضور بازی تو تیم های لیگ برتری داشتم مثلا سپاهان و سایپا و کلا سرمایه من حدود ۲۰۰ ملیون تومن است زبان انگلیسی هم دارم میخونم ایا شرایطشو دارم که در اونحا زندگی کنم؟

     • درود بر شما
      جناب آقای گراوند
      برای مهاجرت ورزشکاران، داشتن مدال و مقام بین المللی احتیاج دارید.
      موفق باشید

    • با سلام و خسته نباشید
     من ۳۷ سالمه متاهلم و یه دختر ۵ ساله دارم،
     مجموع امتیازات من ۴۶۹ میباشد، به نظرتون از روش اکسپرس اینتری اقدام کنم یا استارت آپ؟
     کدومش قطعا اقامت را میتونم بگیرم؟

     • درود بر شما
      روش استارت آپ روش اقامت به صورت قطعی و تضمینی است، اما اینکه از چه روشی اقدام کنید به نظر شخصی شما بستگی دارد.
      در صورت تمایل فرم ارزیابی را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیریند و شما را برای تصمیم گیری صحیح راهنمایی کنند.

  • سلام ۴۱سال سن دارم متاهل دارای دوفرزند دختر ۱۳ و ۱۵ ساله مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت دارم ۱۵ سال سابقه کار دارم چهارسال سابقه مدیریت اداره برق یکی ازشهرستانهای جنوب استان دارم الان هم درسمت مدیریت هستم مدرک زبان ندارم تقریبا یک میلیارد دویست سرمایه دارم قصد مهاجرت به کانادا را دارم لطفا راهنمایی فرمایید

   • سلام آقای مجتبی
    برای بررسی شرایط شما به صورت دقیق و کامل، لطفا ابتدا فرم ارزیابی را تکمیل کنید. همکاران ما بررسی میکنند و با شما تماس میگیرند.
    موفق باشید

  • سلام . وقت بخیر . بنده ۱۵۰ هزار دلار نقد دارم چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم. ۴۲ سالمه و دو فرزند ۱۴ و ۶ ساله دارم.
   مهندس برق دارم و الان مدیر یه شرکت توی همین زمینه مشغولم .

   • سلام جناب شایگان
    شرایط شما برای ویزای استارت آپ بسیار مناسب هست. از طریق استارت آپ میتونید اقامت دائم کانادا را کسب کنید.
    در صورت تمایل فرم ارزیابی را تکمیل کنید. همکاران ما بررسی میکنند و با شما تماس میگیرند.
    موفق باشید

   • سلام . وقت بخیر ????
    بنده ۱۵۰ هزار دلار نقد دارم چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم. ۲۸ سالمه و دو بچه ۲ و ۱ ساله دارم.
    ما اهل کردستان عراق هستم الان اقامت در ایران داریم من و همسرم دانشجو هستیم کارشناسی ارشد فقط برای ما پایان نامه مانده..
    باتشکر و تقدیم شایسته ترین احترام

     • سلام
      من خانمی هستم که در زمینه آرایشگری فعالیت دارم و با ۵۰۰میلیون تومان پول میخواهم به اتفاق همسر و دختر ۱۲ ساله ام به کانادا مهاجرت کنم. چطور میتوانم مهاجرت کنم.

     • درود بر شما
      سرکار خانم زهره مهدی زاده
      متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدامی نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
      اما به هر حال میتوانید با پر کردن فرم ارزیابی شانس خود را برای سایر طرح های مهاجرتی بسنجید.
      موفق باشید

    • سلام من میخوام کار تکنسین داروخانه رو شروع کنم و بعد ۳، ۴ سال به کانادا مهاجرت کنم…. آیا این امکان وجود دارد؟ این نوع مهاجرت میشه مهاجرت خود اشتغالی یا تحصیلی یا…؟
     ممنون میشم توضیح بدید

     • درود بر شما
      جناب آقای پویا اسدپور
      مطالبی که میفرمایید بسیار پراکنده است و به روش های مهاجرتی مربوط نمی شود. مهاجرت از طریق هر روشی نیازمند داشتن شرایط مرتبط با آن است.
      پیشنهاد میکنیم فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران من با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.
      موفق باشید

   • سلام. از طریق آرایشگری چند سال سابقه کار نیاز هست برای کسب امتیازات لازم و اینکه مدرک دانشگاهی باید مرتبط با حرفه و شغل باشه؟؟

  • سلام
   بنده ۲۵ ساله فارق التحصیل مهندسی عمران هستم و پایان خدمت هم دارم مرتبط ترین شرایط من برای مهاجرت به کانادا از چه طریقی است؟

   • سلام آقای صادق
    لطفا در صورت امکان فرم ارزیابی را پر کنید و یا اینکه با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۹۰۸۹ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
    موفق باشید

  • سلام من متاهل دو فرزند دارم و کل سرمایه زندگیم ۶۰۰ میلیونه میتونیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم یا نه؟

   • سلم خانم فریما
    بستگی به شرایط شما داره. واقعا این سوال شما خیلی کلی هست
    لطفا فرم ارزیابی را پر کنید
    موفق باشید

  • بهترین و مطمئن ترین راه از طریق ویزای استارت آپ است.
   لطفا فرم ارزیابی را در سایت پر کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

    • سلام وقت بخیر. طلوع هستم ۲۶ساله دانشجوی ارشد در دانشگاه دولتی هستم یکسال دیگه تموم میکنم در رشته ی شیمی کاربردی .مدرک زبان ندارم از چه طریقی اقامت بگیرم بهتره ؟

     • درود بر شما
      بدون سابقه کار و مدرک زبان نمیتوانید برای مهاجرت کاری اقدام کنید. برای مهاجرت تحصیلی هم نیاز به آیلتس ۶.۵ دارید.
      موفق باشید

     • سلام خوب هستین ؟ بنده مکانیک خودرو های خارجی هستم و مدرک بین المللی تعمیر موتور و گیریکس خودرو های هیوندا کیا دا دارم…میتونم با شرکتی در کانادا حرف بزنم و اونا بهم دعوت نامه بفرستن و کاراشو اینجا حل کنم و برم؟ فقط یه مدرک زبان لازم دارم دیگه ارع؟

     • درود بر شما
      جناب آقای مهدی
      اگر پیشنهاد کار داشته باشید با سطح زبان خوب می توانید اقدام کنید.
      موفق باشید

   • سلام من یک افغانی پناهنده ایرانم مدرک کار برای کانادا ومدرک زبان انگلیسی دارم
    چگونه میتوانم به کانادا مهاجرت کنم

    • سلام آقای محمد
     لطفا در صورت امکان فرم ارزیابی را پر کنید و یا اینکه با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۹۰۸۹ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند

    • سلام من برنامه نویس هستم و مدرک مهندسی نرم افزار هم دارم آیا میتونم از طریق ویزای کاری همراه همسرم به کانادا مهاجرت کنم؟!

     • سلام خانم نوشین
      بله امکانش هست. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران من در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

     • سلام
      احتمال اینکه به همسر فردی که کانادا دکترا میخواند ویزا کار ندهند چقدر هست؟

     • درود بر شما
      سرکار خانم پگاه
      این مسئله تماما به نظر افسر اداره مهاجرت بستگی داره
      موفق باشید

     • سلام
      کارشناسی مهندسی شهرسازی دارم ومتاهلم و یه فرزند چندماه دارم شانسی برای پذیرش برای مقطع ارشد همراه خانواده دارم؟

     • درود بر شما
      لطفا فرم ارزیابی را پر کنید تا همکارن ما با شما تماس بگیرند.

   • سلام
    من ۱۴ سالم هست
    تقریبا ۸ سال است که به صورت کاملا حرفه ای در رشته کاراته فعالیت دارم که در این ۸ سال مقام های زیادی از جمله :
    یک طلای آسیایی ۶ بین المللی ۲سال پیاپی طلای نخبگان استان و کشور بیش از ۱۵ عدد طلای کشوری
    عضو تیم ملی نوجوانان و استعداد های برتر ورزشی کشور و تعداد زیاد مدال استانی و محلات
    میخواستم سوال کنم برای گرفتن ویزای کانادا چه کاری باید انجام بدهم .
    با تشکر
    ❌لطفا جواب بدید ، ممنون❌

    • سلام عرفان عزیز
     شرایط خیلی خوبی داری. اما باید حضورا دفتر تشریف بیاری تا تمام ابعاد پرونده شما بررسی بشه
     پیشنهاد میکنم فرم ارزیابی رو پر کنی و توضیحاتی که اینجا نوشتی رو اونجا هم قید کنی
     موفق باشی

     • سلام من اهل افغانستان هستم اما الان در ایران زنده گی میکنم شغلم رنگاری مبلمان اس و دوست دارم در کانادا محاجرت کنم
      آیا امکانش هست لطفاً رهنمای کنید
      ممنون

     • درود بر شما
      جناب آقای نعمت الله
      متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدام نمی‌کند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام می‌کند.
      موفق باشید

    • سلام من یه سوال داشتم میخواستم بدونم که اگه
     معدل سه سال دبیرستانم بالای ۱۹ در رشته علوم انسانی و ایلتس ۷ داشته باشم امکان بورسیه توی دانشگاه تورنتو کانادا رو دارم؟
     والبته رشته روانشناسی رو تا دکترا میخوام ادامه بدم
     و اینکه وقتی بورسیه میگیریم برای یه مقطع هست یعنی اگه بورسیه گرفتیم تا دکتری ادامه داره؟

     • درود بر شما
      سر کار خانم سحر
      ما در زمینه بورسیه دانشگاهی فعالیتی نداریم. اما در کل شرایط شما برای بورسیه خوب است.
      موفق باشید

    • سلام
     من مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی از یه دانشگاه معتبر دارم
     زبان انگلیسی قوی
     سنم ۲۵ ساله
     یک سال سابقه کار با بیمه در یه مجموعه معتبر دارم
     فعالیت پیشرفته در بورس و تحلیل تکنیکال
     کدوم ویزای کانادا شامل شرایطم میشه
     و اینک تمکن مالی برای استارت آپ و سرمایه گذاری ندارم
     قصدم ویزای کاری در این کشوره ایا امکانپذیره؟!

     • درود بر شما
      سرکار خانم آتنا فرهمند
      ما نیاز به اطلاعات کامل تری از شما داریم. لطفا فرم ارزیابی اولیه را که در همین صفحه هم قابل دستیابی است پر کنید.
      همکاران ما با بررسی رزومه شما روش مهاجرتی مناسب شما را تشخیص داده و طی تماس تلفنی اعلام میکنند.
      موفق باشید

    • سلام من ۲۴ سالمه کارشناسی شیمی دارم،مدرک زبان انگلیسی ایلس هم دارم ولی سابقه کار ندارم. آیا میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟

     • درود بر شما
      آقای امین
      قاعدتا برای مهاجرت کاری نمیتوانید اقدام کنید. میتوانید برای ادامه تحصیل تشریف ببرید.
      موفق باشید

   • سلام برای مهاجرت از ۱۲۰۰ امتیاز حداقل چند امتیاز باید داشته باشی تا بتونی مهاجرت کنی؟

   • سلام شفیق هستم ۳۴ساله .بنده کارمنده شرکت ملی حفاری هستم با ۱۰سال سابقه و الان استعفا دادم.لیسانس ساختمان هستم .به زبان انگلیسی مسلطم و مبلغ ۱میلیار پول دارم آیا امکان مهاجرت به کانادا را دارم.

    • درود بر شما
     جناب آقای شفیق جابری
     شرایط شما برای مهاجرت از طریق نیروی کار ماهر سخت است.
     موفق باشید

     • سلام،من ۳۰ساله و تریدر حرفه ای بازارهای مالی جهانی مثل فارکس و کریپتو هستم،تسلط ۹۰درصدی هم به انگلیسی دارم،سرمایه هم حدودا ۱۵میلیارد دارم،میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟

     • درود بر شما
      جناب آقای امین
      پیشنهاد ما اخذ اقامت از طریق ویزای استارتاپ است.
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
      موفق باشید

    • سلام ممنون از مطالب خوبتون.
     ۲۴ ساله هستم مدرک کاردانی معماری در حال یادگیری نرم افزارهای مرتبط و زبان
     همسرم ۲۵ ساله کابینت کار و ام دی اف کاردانی صنایع دارای ایلتس داره ۳ سال سابقه کار فنی اما بدون بیمه تامین اجتماعی
     برای مهاجرت به کانادا چه روشی پیشنهاد میدین و به چه مقدار سرمایه نیاز هست؟ (به جز روش سرمایه گذاری)

     • درود بر شما
      سرکار خانم شادی
      لطفا فرم ارزیابی را پر کنید، همکاران من با شما تماس میگیرند.
      موفق باشید

   • سلام من متاهل هستم با همسرم و دخترم که ۳ سالشه قصد مهاجرت به کانادا داریم هم میخوام دخترم تحصیلشو از ابتدا کانادا شروع کنه هم کار و زندگیمونو ببریم اونجا،من خودم تازه شروع کردم به یادگیری زبان برای دریافت مدرک آیتلس خودم مدرک انجمن پرستاری ایران دارم با این مدرک میتونم برم اونجا وادامه بدم برای کار؟؟همسرم مدرک فنی آرایشگری بین المللی و برق صنعتی و کامپیوتر داره و درحال حاضر دانشجو حسابداری و کارمند هست این مدارک به دردش میخوره برای کار در کانادا؟؟

    • درود بر شما
     ما نیاز به اطلاعات کامل تری از شما داریم. لطفا فرم ارزیابی اولیه را که در همین صفحه هم قابل دستیابی است پر کنید.
     همکاران ما با بررسی رزومه شما روش مهاجرتی مناسب شما را تشخیص داده و طی تماس تلفنی اعلام میکنند.
     موفق باشید

   • سلام، همسر من عکاس هستن، البته مدرک دانشگاهی وفنی حرفه ای ندارن، ولی تخصص کامل رو دارن، آیا میتونیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم؟

    • سلام خانم نرگس
     پیشنهاد ما برای همسر شما مهاجرت از طریق برنامه استانی آتلانتیک است.
     موفق باشید

  • آیا امکان پیک آپ برای ویزای کانادا در آنکارا فراهم شده است . از نظر ارسال پاسپورت و فعالیت سفارت کانادا در آنکارا

   • سلام من فوق لیسانس اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان دارم و ایلتس۹ رو دارم ایا امکان مهاجرت به کانادا برای من وجود دارد؟

    • درود بر شما
     سرکار خانم محدثه
     ما نیاز به اطلاعات کامل تری از شما داریم. لطفا فرم ارزیابی اولیه را پر کنید.
     همکاران ما با بررسی رزومه شما روش مهاجرتی مناسب شما را تشخیص داده و طی تماس تلفنی اعلام میکنند.
     موفق باشید

   • سلام دلناز هستم مدرکم دیپلم هستش برا دانشگاه میخوام زبان انگلیسی بخونم آیا میتونم با مدرک زبان انگلیسی برم کانادا و کار کنم و زندگی کنم همرا همسرم درضمن ۲۰سالم هست همسرمم ۳۶سالش

    • سلام خانم دلناز
     با توجه به شرایطی که فرمودید، بله این امکان وجود دارد.
     لطفا فرم ارزیابی را پر کنید تا پس از بررسی پرونده شما، در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
     موفق باشید

     • باسلام، من معلم ابتدایی هستم و۱۲ سال سابقه کار رسمی دارم، فوق لیسانس فیزیولوژی ورزشی دارم۳۵سال سن دارم همسرمم دبیر فیزیک ۱۰سال سابقه تدریس، وآیلتس ۶ داریم میتونیم اقدام کنیم؟ لطفا راهنمایی کنین

     • درود بر شما
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا سایر شرایط شما را هم مورد بررسی قرار دهیم.
      موفق باشید

   • سلام
    بنده ۲۵ سالمه
    لیسانس مهندسی مکانیک دارم
    و امتیاز clb 9 رو هم دارم
    میخواستم بپرسم روش فدرال اسکیل ورکر برای من روش صد درصدی خواهد بود و تضمین شدست؟
    نه سو پیشینه کیفری دارم ونه مشکل روانی و جسمی

    • درود بر شما
     جناب اقای کتابی
     به سوال شما به صورت خصوصی پاسخ داده شد.
     موفق باشید

   • سلام من افشین هستم..لیسانس مکانیک سیالات…۸ سال سابقه کار در پالایشگاه و نیروگاه…امکان مهاجرت تحصیلی در مقطع ارشد یا مهاجرت کاری برای من وجود داره؟ سرمایه هم یک میلیارد دارم…درصدد گرفتن مدرک زبان هم هستم…مهاجرت تحصیلی مناسبتره برام یا کاری؟

    • درود بر شما
     لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.
     موفق باشید

  • سلام دوست عزیز
   با توجه به شرایط خاصی که دارید پیشنهاد میکنم برای مشاوره با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۹۶۹۰۸۹ تماس بگیرید.
   موفق باشید

   • سلام خسته نباشید من ۴۲سالمه پانزده سال سابقه کار با تریلی مواد خطرناک دارم سرجمع ۱۵۰ .۱۶۰میلیون پول دارم میتونم برای کار در کانادا (رانندگی) درخواست بدن؟

    • سلام آقای محمد عزیز
     بله این امکان وجود دارد ولی متاسفانه موسسه ما در این زمینه فعالیتی ندارد.
     موفق باشید

     • مجید هستم ۴۶ ساله فوق لیسانس رشته صنایع کارمند با سابقه ٢٠ ساله در شرکت معتبر ایران ، تهران
      میخواستم بپرسم با مبلغ ١ میلیارد تومان امکان مهاجرت یک خانواده ٣ نفره به کانادا هست؟ بهترین روش و تضمینی ترین کدام است لطفا راهنمایی فرمایید.

     • درود بر شما
      جناب مجید نوری
      برای اقامت دائم نیاز به ۱۱۰ هزار دلار کانادا دارید.
      موفق باشید

   • سلام من یک نویسنده هستم و کتاب چاپ کردم میتونم مهاجرت کنم و بعدش توی کانادا تحصیل کنم اونجا و کارهم پیداکنم برای خودم اگه میشه چقدرزمان میبره

    • سلام خانم نازنین
     لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید. همکاران ما بررسی میکنند و با شما تماس میگیرند.
     موفق باشید

     • سلام
      اگه من با خانواده به کانادا مهاجرت کنم تکلیف مدرسه فرزندان ۵ ساله و ۹ ساله م که زبان انگلیسی بلد نیستند چیه ؟
      ممنون میشم توضیح بدین

     • درود بر شما
      جناب آقای پیمان
      فرزندان شما باید زبان انگلیسی یاد بگیرند تا در مدارس انگلیسی زبان تحصیل کنند. البته در کانادا مدارس ایرانی هم وجود دارد.
      موفق باشید

    • سلام وقت بخیر
     بنده ۲۶سالمه لیسانس رشته نقاشی دارم
     سابقه کاری اصلا ندارم
     مهارتم در نقاشی زیاده
     مجردم هستم
     بنظر. شما میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟

     • درود بر شما
      خانم رکسانا
      پیشنهاد ما برای شما، ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هست.
      موفق باشید

    • سلام وقت بخیر من مربی فیتنس هستم با ۳ سال سابقه ی کار میخواستم بدونم بااین حرفه میتونم تو کانادا زندگی راحتی داشته باشم یعنی ی جورایی میتونم به راحتی کار پیدا کنم؟

     • درود بر شما
      جناب آقای
      برای پیدا کردن پاسخ این سوال از سایت های کاریابی کانادا کمک بگیرید.
      موفق باشید

   • سلام وقت بخیر بنده مدرک زبان دارم و کارشناسی اتاق عمل دارم آیا امکان مهاجرت به کانادا برای من و همسرم که ایشون هم هوشبر هستن وجود داره ؟

    • سلام آقای احمدی
     ابتدا باید متذکر بشم که مدارک نظام پزشکی ایران مورد تایید کانادا نیست.
     در صورت تمایل فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما شرایط مورد نیاز را برای شما توضیح دهند.
     موفق باشد

     • درود به شما
      بنده ۳۹ ساله و دارای مدرک مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و ارشد هوافضا هستم.با ۱۵ سال سابقه کار
      متاهل و دارای یک فرزند.امکان مهاجرت بنده رو به کانادا از چه طریقی و چقدر پیش بینی می فرمائید؟

     • درود بر شما
      جناب آقای نیکان
      شما باید ایتدا فرم ارزیابی را پر کنید. همکاران من در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.
      موفق باشید

    • سلام من و همسرم ۲۸ ساله هستیم من کارشناسی مهندسی عمران و همسرم کاردانی مکانیک دارند.همسرم بنگاه املاک کار میکنند به مدت هشت ساله.من خانه دار هستم .پسر دو ساله ای داریم .با حدودا ۵ میلیارد میتوانیم اقامت دائم کانادا رو داشته باشیم ؟؟از چه روشی باید اقدام کنیم؟

     • سلام بنده وکیل دادگستری هستم و نیز کارشناس ارشد رشته حقوقی خصوصی دانشگاه علامه طباطباایی تهران.۳۲ سالمه ومجرد.باچه روشی بهتر میشه به کانادا مهاجرت کنم

     • درود بر شما
      جناب آقای کریمی
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران من با شما تماس بگیرند.
      موفق باشید

   • سلام من ۱۶ سال سن و دارای ایلتس هستم و یک ایده نیز برای استارت اپ نیز در سر دارم ایا قبل از سن قانونی میتوان مهاحرت کرد؟

    • درود بر شما
     جناب اقای امیر
     خیر، باید حتما به سن قانونی رسیده باشید و حداقل مدرک کاردانی داشته باشید.
     موفق باشید

   • سلام من با خانومم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم خانومم لیسانس میکروبیولوژی هستن خودم دیپلم با سرمایه ی ۳۰۰ میلیون میتونیم اقدام کنیم؟

    • درود بر شما
     جناب آقای عبدی
     شرایط شما برای مهاجرت به کانادا سخت است، با این جال میتوانید فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
     موفق باشید

    • سلام
     محمد هستم ۳۸ ساله،متاهل،پدر دو فرزند و ۱۰ سال سابقه کار در شرکت نفت جنوب رو دارم.البته ۶ سال هست که از اون شغل استعفا دادم.آیا امکان کار در شرکتهای نفتی کانادا بدون داشتن پول و زبان امکان پذیره؟

     • سلام آقای محمد
      متاسفانه بدون مدرک زبان تقریبا با هیچ روشی امکان مهاجرت وجود نداره
      سوال دیگه ای داشتید در خدمتتون هستم

   • سلام و عرض ادب
    من راننده اتوبوس هستم و۲۳سال سابقه رانندگی پایه یک دارم.به همراه خانواده امکان مهاجرت به کانادا میتوانم داشته باشیم یا خیر؟ممنون میشم راهنمایی کنین

    • درود بر شما
     متاسفانه موسسه ما برای مشاغل عمومی اقدام نمیکند. بلکه از طریق تخصص به همراه مدرک دانشگاهی اقدام میکند.
     موفق باشید

    • درود بر شما
     سرکار خانم فیضی
     شما باید در نظر داشته باشید که نظام پزشکی کشور ما مورد تایید کانادا نیست.
     لطفا فرم ارزیابی را پر کنید تا پس از بررسی پرونده شما، در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
     موفق باشید

     • سلام حامد هستم
      کارمند شرکت نفت هستم و در بخش پتروشیمی کار می کنم مدرک لیسانس مهندسی فن آوری صنایع شیمیایی دارم با ۱۵سال سابقه کار متأهل و ۴۲ ساله و دارای یک فرزند ۱۰ساله آیا می توانم اقامت کاری بگیرم زبان مدرک ندارم ولی زبانم تقریبا خوبه

     • درود بر شما
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.
      موفق باشید

    • با سلام من ۲۵ سالمه به تازگی متاهل شدم، مدرک ارشد هوش مصنوعی دارم و به برنامه نویسی تسلط دارم همچنین حدود ۳ سال سابقه کار در شرکت نرم افزاری معتبر و زیرمجموعه فولاد مبارکه را دارم ، همسرم هم لیسانس روانشناسی دارد. می خواستم ببینم با چه شرایطی می تونم به کانادا مهاجرت کنم و هزینه های اولیه اش چقدره ؟!

     • درود بر شما
      جناب آقای سلیمانی
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
      موفق باشید

  • سلام من مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف دارم میخونم کارشانسی ارشد بنده یک سال دیگه تمومه میخاستم بدونم اگه بخام مهاجرت کنم به عنوان نخبه میتونم رایگان به کانادا مهاجرت کنم یا اینکه باید هزینه اولیه داشته باشم توی دانشگاه در رشته مهندسی شریف بین پنج نفر اول دانشگاه هستم

   • سلام اقای محمد
    بله، با ارسال رزومه به دانشگاه ها و ایمیل اساتید میتونید بورسیه با فاند دریافت کنید.
    موفق باشید

   • سلام وقت بخیر
    با مبلغ حدود ۴ میلیارد تومان امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وجود داره ؟
    من زبان انگلیسی خوب دارم ، اما مدرک تحصیلی خاصی ندارم

    • درود بر شما
     جناب آقای کاظم طوسی
     بله این امکان وجود داره. لطفا فرم ارزیابی را پر کنید.
     موفق باشید

  • سلام . بنده نویسنده رمان و داستان هستم که متاسفانه در ایران هیچ ارزشی نداره . آیا به واسطه نویسندگی میشود به کانادا مهاجرت کرد و اونجا ادامه کار و فعالیت هنری خودمو داشته باشم؟؟

   • درود بر شما
    جناب آقای کیارش
    بله، تحت شرایطی این امکان وجود دارد. در صورت تمایل فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
    موفق باشید

   • درود بر شما
    بله این امکان وجود دارد. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۹۰۸۹ تماس بگیرید.
    موفق باشید

   • سلام من فرهنگی هستم با ۱۰ سال سابقه ارشد کامپیوتر دارم همسرم هم در پالایشگاه ۵ سال سابقه داره ارشد مهندسب شیمی ۳۲ و ۳۵ ساله با یه فرزند ۳ ساله امکان مهاجرت برای ما هست
    همسرم زبانش خوبه ولی مدرک نداره من هم زبانم خوب نیست
    امکان مهاجرت برای ما هست

    • درود بر شما
     سرکار خانم
     لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
     موفق باشید

    • سلام من ۴۷ ساله و متاهل هستم میخواستم بدونم با ۴ میلیارد سرمایه امکان مهاجران برای من و همسرم وپسر ۱۲ ساله ام وجود داره

     • درود بر شما
      جناب آقای اسلامی
      بله، میتوانید از طریق استارت اپ اقامت دائم بگیرید.
      موفق باشید

    • با سلام، فرزند اولم در حال تحصیل در کلاس اول دبستان و فرزند دومم یکساله است، برای مهاجرت و ادامه تحصیل فرزندم باید تا پایان سال تحصیلی اش و اخذ کارنامه سال اول صبر کنیم؟ فرزند دومم هم میتوانم همراه خود داشته باشم و اینکه اگر مقدور است بفرمائید حداقل مالی برای این روش چه میزان است. با تشکر

     • درود بر شما
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

  • سلام
   من کاردانی خبرنگاری دارم و لیسانس دیگری هم دارم
   سابقه شغل روزنامه نگاری و خبرنگاری دارم.
   و ۶ سال هست که کارشناس روابط عمومی شهرداری هستم
   در حال گرفتن مدرک زبانم هم هست آیا امکان طبق برنامه های استانی و یا فدرال میتونم مهاجرت کنم ؟!
   همسرم هم عکاس خبری هست .

  • سلام
   من رعنا ۲۸ ساله هستم. لیسانس مهندسی پزشکی بیوالکتریک با ۴ سال سابقه کار و بیمه دارم. مسیول فنی توزیع و تولید در شرکت تجهیزات پزشکی.
   میخواستم بدونم آیا شانسی برای مهاجرت کاری دارم؟ و به چه میزان پول احتیاج دارم

   • درود بر شما
    سرکار خانم علی پور
    در صورتی که پیشنهاد کاری از کانادا داشته باشید، می توانید از این طریق اقدام کنید.
    موفق باشید

  • سلام وقتتون بخیر.من دختر۲۵ ساله و مجرد هستم.کارشناسی مشاوره دارم.بهترین راه برای مهاجرت ب کانادا برای من از چ طریقی هستش ممنون میشم جواب بدین.

   • درود بر شما
    سرکار خانم حدیث
    ما نیاز داریم اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم.
    لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
    موفق باشید

  • سلام علیرضا هستم ۲۸ ساله،مجرد، فوق لیسانس بیوتکنولوژی میکروبی ، مدرک زبان ندارم ، مدارک طلاسازی و طلا فروشی از فنی حرفه ای هم دارم، ۲ میلیارد هم پول دارم ، چطوری میتونم اقامت کانادا بگیرم؟

   • درود بر شما
    جناب آقای علیرضا
    لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
    موفق باشید

    • سلام.بنده دارای مدرک لیسانس مدیریت و ارشد مدیریت اجرایی هستم.و هیچگونه سابقه ی کار و بیمه ندارم.
     و همسرم دارای ۱۱ سال بیمه و ۸ سال در یکی از ادارات دولتی و فعلا هم مشغوله.لیسانس معدن داره و زبان در حد متوسط و مدرک نداره.۲ فرزند ۲ ساله و ۷ ماهه داریم.
     با ۱ میلیارد سرمایه.آیا راهی برای مهاجرت داریم؟

     • درود بر شما
      لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

    • سلام. من از افغانستان هستم سنم ۳۵ ساله لیسانس اقتصاد و ۷ سال تجربه کاری در بانک داری دارم و نمره ۸۵ از تافل زبان انگلیسی دارم . خانم من ۳۱ ساله لیسانس روان شناسی دارد زبان انگلیسی اش متوسطه است و تجربه کاری ندارد و یک طفل ۴ساله دارم . آیا میتوانیم ویزه کار کانادا را اخذ کنیم. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *